-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
[quote name='dOgLoV']Mój Tż mówi to samo :eviltong: Hihihihihi był jeszcze jeden fajny duży ale akurat był w stajni i tam by zdjęcia nie wyszły , ale nadrobimy to :lol: [B]niedługo będzie gonitwa za lisem [/B]:multi: mam nadzieje że będzie na tyle pogoda że wyjdą fajne zdjęcia :lol:[/QUOTE] Weźmiesz udział :evil_lol:?To by była dobra lekcja :p
-
[quote name='dOgLoV']Pogoda była nieciekawa , co chwile padało :roll:dzisiaj zreszta jest tak samo :roll: [B]Zawsze jakieś ale [/B]:evil_lol: A nie pomyślałyscie że to ja jestem niska a nie że ten koń duży ??:eviltong:[/QUOTE] [B]Przy innych koniach nie było takiej różnicy[/B] :eviltong:
-
SZNAUCER OLBRZYM wakacyjnie wyrzucony, MA DOM :)))))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Oby wszystko szybko się zagoiło i żeby psiak już zawsze był tak szczęśliwy jak na zdjęciach. PsMalawaszko dziś idę zrobić wpłatę (deklarację).W związku z tym, że Goran znalazł domek, chciałabym żebyś Ty zdecydowała do kogo mają iść pieniążki, bo ja jakoś nie mam głowy. -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
no to troszkę długo czy treser coś pomoże?...nie wiem, ale zapytać można -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Ja się nie znam i nie wiem co zaradzić.Mój Leo zawsze kiedy się przeprowadzamy i pierwszy raz zostają same to zawsze sika i robi kupę.Ale tylko tego pierwszego dnia.To chyba też stres. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
odważna psinka, a on w ogóle nie widzi czy trochę jednak coś ?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
i u nas też brrrrrrrrrrrrrr
-
[quote name='zerduszko']Ale wałkonie z tych Twoich chłopaków :lol:[/QUOTE] Nie, to ja jestem wałkoń ;), bo takie zdjęcia są łatwiejsze :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Faktycznie brzydkie to oczko :(.Niunia widać już się zadomowiła.Kochana psinka.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ale wielki :) [url]http://img834.imageshack.us/img834/4569/2d2a83463f.jpg[/url] A czemu znów nie jeździłaś ?
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Super kociosławy :) Tylko zabawa, zabawa, zabawa, ale życie :) -
[quote name='malawaszka']hahaha chłopakiluzaki:D[/QUOTE] [B]Straszne łobuzy ;)[/B] [quote name='wilczy zew']Mentorek z wywalonym językiem wymiata! [B]Jęzorek jest dobry, szczególnie,że on spał a jęzorek żył własnym życiem dosłownie hi,hi[/B] Ale bide z siebie zrobił :lol: [URL]http://img16.imageshack.us/img16/6654/dsc01036w.jpg[/URL][/QUOTE] [B]Jakbyś miała taką pancię to też byś bida była ;) [/B] [quote name='dOgLoV']Wreszcie dałaś nam oczy nacieszyć kochanymi futrzakami :loveu::loveu::loveu::loveu: ale z Mentora wygodniś :loveu:[/QUOTE] [B]Teraz nie mam troszkę czasu, ale postaram się nadrobić fotki w przyszłym tygodniu :)[/B]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Jaki maluszek :( -
I wygibaski ciąg dalszy ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc01042t.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5561/dsc01042t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Mistrzunio :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/dsc01044b.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5679/dsc01044b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/dsc01033fq.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9555/dsc01033fq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc01035c.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/3529/dsc01035c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/dsc01036w.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6654/dsc01036w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/dsc01037kx.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4386/dsc01037kx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc01040bv.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5763/dsc01040bv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Macho przystojny sznaucer POJECHAŁ DO DOMU Z OGRODEM!!!
WATACHA replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję, że tym razem się uda :) -
Chyba się znudziła sesją ;) [url]http://img209.imageshack.us/img209/7645/dsc09923e.jpg[/url]
-
VIGO - sznaucer miniaturka w DT we Wrocławiu do końca swoich dni...
WATACHA replied to Luna_wro's topic in Już w nowym domu
No to dobrze, że wszystko się układa :). Jakie grzeczne pieski, kto by pomyślał ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ale syf...i te psiny garnące się do człowieka...oczka takie ach :( -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Pięknie, kolorowo będzie w ogródku.Kupa roboty, dobrej roboty :) Biedne te psinki, najtrudniej to chyba wybierać...który...wszystkich nie da rady wziąć :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
VIGO - sznaucer miniaturka w DT we Wrocławiu do końca swoich dni...
WATACHA replied to Luna_wro's topic in Już w nowym domu
A jak uszko i oczko? Na jakieś zdjęcia można liczyć :)? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Wszystkiego najlepszego dla Tazzmanka i błotka pod dostatkiem ;) -
Macho przystojny sznaucer POJECHAŁ DO DOMU Z OGRODEM!!!
WATACHA replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
i mnie zatkało :(, nie wiem co napisać, oprócz tego , że nie jestem dobra w przeczuwaniu :( Jeden dzień ...:( -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
WATACHA replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
U mnie jak wchodzę z siatami to nie problem, bo nie wiedzieć czemu on się ich boi i tyko krąży wkoło (szczekając ;)) gdzie by tu się wcisnąć i skoczyć na pancie.Myślę, że gorzej jakby ktoś w gości przyszedł (znajomy) w pięknych cienkich rajstopkach :).