Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Na razie zapiszę, żeby mi nie umknął wątek
  2. [quote name='dOgLoV']Mój Tż mówi to samo :eviltong: Hihihihihi był jeszcze jeden fajny duży ale akurat był w stajni i tam by zdjęcia nie wyszły , ale nadrobimy to :lol: [B]niedługo będzie gonitwa za lisem [/B]:multi: mam nadzieje że będzie na tyle pogoda że wyjdą fajne zdjęcia :lol:[/QUOTE] Weźmiesz udział :evil_lol:?To by była dobra lekcja :p
  3. [quote name='dOgLoV']Pogoda była nieciekawa , co chwile padało :roll:dzisiaj zreszta jest tak samo :roll: [B]Zawsze jakieś ale [/B]:evil_lol: A nie pomyślałyscie że to ja jestem niska a nie że ten koń duży ??:eviltong:[/QUOTE] [B]Przy innych koniach nie było takiej różnicy[/B] :eviltong:
  4. Oby wszystko szybko się zagoiło i żeby psiak już zawsze był tak szczęśliwy jak na zdjęciach. PsMalawaszko dziś idę zrobić wpłatę (deklarację).W związku z tym, że Goran znalazł domek, chciałabym żebyś Ty zdecydowała do kogo mają iść pieniążki, bo ja jakoś nie mam głowy.
  5. no to troszkę długo czy treser coś pomoże?...nie wiem, ale zapytać można
  6. Ja się nie znam i nie wiem co zaradzić.Mój Leo zawsze kiedy się przeprowadzamy i pierwszy raz zostają same to zawsze sika i robi kupę.Ale tylko tego pierwszego dnia.To chyba też stres.
  7. i u nas też brrrrrrrrrrrrrr
  8. [quote name='zerduszko']Ale wałkonie z tych Twoich chłopaków :lol:[/QUOTE] Nie, to ja jestem wałkoń ;), bo takie zdjęcia są łatwiejsze :)
  9. Faktycznie brzydkie to oczko :(.Niunia widać już się zadomowiła.Kochana psinka.
  10. Ale wielki :) [url]http://img834.imageshack.us/img834/4569/2d2a83463f.jpg[/url] A czemu znów nie jeździłaś ?
  11. Super kociosławy :) Tylko zabawa, zabawa, zabawa, ale życie :)
  12. [quote name='malawaszka']hahaha chłopakiluzaki:D[/QUOTE] [B]Straszne łobuzy ;)[/B] [quote name='wilczy zew']Mentorek z wywalonym językiem wymiata! [B]Jęzorek jest dobry, szczególnie,że on spał a jęzorek żył własnym życiem dosłownie hi,hi[/B] Ale bide z siebie zrobił :lol: [URL]http://img16.imageshack.us/img16/6654/dsc01036w.jpg[/URL][/QUOTE] [B]Jakbyś miała taką pancię to też byś bida była ;) [/B] [quote name='dOgLoV']Wreszcie dałaś nam oczy nacieszyć kochanymi futrzakami :loveu::loveu::loveu::loveu: ale z Mentora wygodniś :loveu:[/QUOTE] [B]Teraz nie mam troszkę czasu, ale postaram się nadrobić fotki w przyszłym tygodniu :)[/B]
  13. I wygibaski ciąg dalszy ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc01042t.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5561/dsc01042t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Mistrzunio :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/dsc01044b.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5679/dsc01044b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/dsc01033fq.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9555/dsc01033fq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc01035c.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/3529/dsc01035c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/dsc01036w.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6654/dsc01036w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/dsc01037kx.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4386/dsc01037kx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc01040bv.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5763/dsc01040bv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. Miejmy nadzieję, że tym razem się uda :)
  16. Chyba się znudziła sesją ;) [url]http://img209.imageshack.us/img209/7645/dsc09923e.jpg[/url]
  17. No to dobrze, że wszystko się układa :). Jakie grzeczne pieski, kto by pomyślał ;)
  18. Ale syf...i te psiny garnące się do człowieka...oczka takie ach :(
  19. Pięknie, kolorowo będzie w ogródku.Kupa roboty, dobrej roboty :) Biedne te psinki, najtrudniej to chyba wybierać...który...wszystkich nie da rady wziąć :(
  20. A jak uszko i oczko? Na jakieś zdjęcia można liczyć :)?
  21. Wszystkiego najlepszego dla Tazzmanka i błotka pod dostatkiem ;)
  22. i mnie zatkało :(, nie wiem co napisać, oprócz tego , że nie jestem dobra w przeczuwaniu :( Jeden dzień ...:(
  23. U mnie jak wchodzę z siatami to nie problem, bo nie wiedzieć czemu on się ich boi i tyko krąży wkoło (szczekając ;)) gdzie by tu się wcisnąć i skoczyć na pancie.Myślę, że gorzej jakby ktoś w gości przyszedł (znajomy) w pięknych cienkich rajstopkach :).
×
×
  • Create New...