Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='wilczy zew']witam a wpadywaj kiedy chcesz [URL=http://smajliki.ru/smilie-971446407.html][IMG]http://s17.rimg.info/618fa2b8e67a5dda335c15deb6186f09.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Goście przychodzą, a Ty co czytasz sobie, a raczej udajesz patrząc na tempo ;)?Kawkę, albo herbatkę byś zaproponowała chociaż :)
  2. [quote name='gosia2313']Czy mogę pożyczyć Waszych zdjęć Cedara, żeby wrzucić go na stronę schroniska? z dopiskiem, że w DT :)[/QUOTE] Nie moje, ale bierz, bierz koleżanki nie są chitre ;P
  3. [quote name='zerduszko']Ten pierwszy podejrzewam, ale... jakiś śmieszny.[/QUOTE] Tzn nie wiem, ale na pierwszy rzut oka pod dobermana podchodzi...ale rzeczywiście śmieeeszny To drugie to już kompletnie nie wiadomo pod co podciągnąć, chyba pod jakiegoś charta czy cuś hi,hi,hi
  4. Fajnie, że wszystko dobrze się układa.
  5. JAK ŚMIESZNIE SOBIE OGONEK UŁOŻYŁA [url]http://img217.imageshack.us/img217/9729/p9280579.jpg[/url]
  6. [quote name='margi']zobaczcie gdzie ta moja artystka wskoczyła i zadowolona pozuje. [url]http://i51.tinypic.com/28akxmw.jpg[/url] [b]cudne zdjęcie i piękna panna :)[/b] mam w pokoju bardzo źle ustawione światło,więc zdjęcie jest jakie jest.[/quote] [quote name='zerduszko']jestem pod wrażeniem twoich zdjęć, cudne chwile chwytasz :) a to co? [url]https://picasaweb.google.com/115035064293710626645/cacibwrocaw2011r#5657497967643118082[/url] [url]https://picasaweb.google.com/115035064293710626645/cacibwrocaw2011r#5657501950504562994[/url][/quote] 1.doberman długowłosy 2.basenji z kangurem
  7. Jakie ma fajne ubarwienie [url]http://images8.fotosik.pl/2839/822bd126ad1be00b.jpg[/url]
  8. Ha,ha,ha jak "Cichy i Bob"(jak dobrze pamietam) z filmu "Sprzedawcy" [url]http://img835.imageshack.us/img835/1976/dscn9862u.jpg[/url]
  9. Słodkie przytulaki [url]http://img607.imageshack.us/img607/2751/dscn9872.jpg[/url]
  10. Przecież pisał Pan, że piesek nie piszczy i jest spokojny.Czyli piesek przyjechał do Państwa chory?(zapalenia ucha prawego dość silne, nie można leczyć normalnie z uwagi na stan wątroby, ostre zapalenie spojówki oka prawego, problemy z sercem)
  11. Może sobie zakopywał na cięższe czasy ;)
  12. Hi,hi,hi jakaś agresywna ta wiewióra [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Lizzzzz016.jpg[/url]
  13. [quote name='Luna_wro']na jutro jesteśmy umówieni wetem na kontrolne badania, a właściwie nowe, bo wyników z wykonanych badań nie dostałam (zostały u weta w Legnicy). Kochane, nie chciałabym Vigusiowi już fundować takich atrakcji:( postanowiłam, że [B]Vigo zostanie u mnie w dt, na tzw.dożycie.[/B] Postaram się mu zapewnić spokojne życie:) ponieważ jednak nie poradzę sobie finansowo w razie W, jestem zmuszona poprosić Was o wsparcie. Pomożecie?:)[/QUOTE] Wiedziałam, coś czułam.Cieszę się bardzo.Jesteś wspaniała :)
  14. He,he,he troszkę za malutki urósł :) [url]http://img835.imageshack.us/img835/173/dscn9721c.jpg[/url]
  15. [quote name='Luna_wro']co tu opowiadać...:( dostałam e mail, że nowi opiekunowie chcą odstąpić od umowy, więc wsiadłam w auto i jesteśmy...[/QUOTE] Dlatego, że piesek się rozchorował?
  16. Ahaaaaaaaaaaa, opowiedz cos więcej.Buziaczki dla Vigusia.
  17. To dobrze.Mam nadzieję, że beda kiedyś jeszcze jakieś fotki, bo ja o "moim" Gaculku nie moge zapomnieć.
  18. Hi,hi Mentorek się tak ślinił po sekundowym złapaniu żabki Twoje pieski na wykopki by się nadawały ;)
  19. Jaki on cudowny, a to zdjęcie fantastyczne [url]http://img841.imageshack.us/img841/2672/img2052zq.jpg[/url]
  20. Jaka ślicznota :loveu: [URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/kot047.jpg[/URL]
  21. Oj Gaculek przepiękny, jaki przystojniacha.A bródka jaka wypielegnowana.I taki okrąglutki.Zazdraszczam przytulanek.A jak się miewa, wszystko w porządku, zdrówko dopisuje?
  22. [quote name='zerduszko']No tak normalnie plaskacza po pysku. Wychowawczo :) To jest salonowa norma :] Kluska od tamtej pory uwielbia chodzić na obstrzyżyny, a maszynka nam padła :roll:[/QUOTE] Też było jej (fryz.) dać w ryj wychowawczo ;)?
  23. [quote name='zerduszko']Koleżanka sobie ze mnie żarty robi :mad: Kto najczęściej marudzi, że pies źle obcięty, palcem wskazywać nie będę :eviltong: Idę się zamknąć w sobie :-( Ja tak zawsze podziwiam ufryzowania Twoich psów , a Ty mnie podejrzewasz, że mogłabym marudzić :placz: Zresztą spójrz jak ostatnio obcięto Kluskę, jeszcze zapłaciłam za to :shake: A w kwesti gryzienia, nie bój żaby, ona tylko raz złapała frydzjerkę - zasłużenie, [B]bo owa pani szczeliła Kluskę w mordę,[/B] to się piesek bronił :diabloti: To jesteśmy umówione, grzej maszynę i aparat, a ja bierę tyczki i się szkolimy :lol:[/QUOTE] Jak to strzeliła w mordę???
  24. [quote name='malawaszka']owszem boję się, aleeeeee nie psa :errrr: zerduszkowej się boję bo to marudna bestia jest i niech mi ręka ujedzie to :scared:[/QUOTE] Aaaaaaaaa to to inna sprawa.Nie pomyślałam.Nie dość, że marudna to i bestia ;)
×
×
  • Create New...