-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
[quote name='wilczy zew']witam a wpadywaj kiedy chcesz [URL=http://smajliki.ru/smilie-971446407.html][IMG]http://s17.rimg.info/618fa2b8e67a5dda335c15deb6186f09.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Goście przychodzą, a Ty co czytasz sobie, a raczej udajesz patrząc na tempo ;)?Kawkę, albo herbatkę byś zaproponowała chociaż :)
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
WATACHA replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Ten pierwszy podejrzewam, ale... jakiś śmieszny.[/QUOTE] Tzn nie wiem, ale na pierwszy rzut oka pod dobermana podchodzi...ale rzeczywiście śmieeeszny To drugie to już kompletnie nie wiadomo pod co podciągnąć, chyba pod jakiegoś charta czy cuś hi,hi,hi -
SZNAUCER OLBRZYM wakacyjnie wyrzucony, MA DOM :)))))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że wszystko dobrze się układa. -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
WATACHA replied to kinga's topic in Już w nowym domu
JAK ŚMIESZNIE SOBIE OGONEK UŁOŻYŁA [url]http://img217.imageshack.us/img217/9729/p9280579.jpg[/url] -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
WATACHA replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='margi']zobaczcie gdzie ta moja artystka wskoczyła i zadowolona pozuje. [url]http://i51.tinypic.com/28akxmw.jpg[/url] [b]cudne zdjęcie i piękna panna :)[/b] mam w pokoju bardzo źle ustawione światło,więc zdjęcie jest jakie jest.[/quote] [quote name='zerduszko']jestem pod wrażeniem twoich zdjęć, cudne chwile chwytasz :) a to co? [url]https://picasaweb.google.com/115035064293710626645/cacibwrocaw2011r#5657497967643118082[/url] [url]https://picasaweb.google.com/115035064293710626645/cacibwrocaw2011r#5657501950504562994[/url][/quote] 1.doberman długowłosy 2.basenji z kangurem -
Jakie ma fajne ubarwienie [url]http://images8.fotosik.pl/2839/822bd126ad1be00b.jpg[/url]
-
Ha,ha,ha jak "Cichy i Bob"(jak dobrze pamietam) z filmu "Sprzedawcy" [url]http://img835.imageshack.us/img835/1976/dscn9862u.jpg[/url]
-
Słodkie przytulaki [url]http://img607.imageshack.us/img607/2751/dscn9872.jpg[/url]
-
VIGO - sznaucer miniaturka w DT we Wrocławiu do końca swoich dni...
WATACHA replied to Luna_wro's topic in Już w nowym domu
Przecież pisał Pan, że piesek nie piszczy i jest spokojny.Czyli piesek przyjechał do Państwa chory?(zapalenia ucha prawego dość silne, nie można leczyć normalnie z uwagi na stan wątroby, ostre zapalenie spojówki oka prawego, problemy z sercem) -
Może sobie zakopywał na cięższe czasy ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Hi,hi,hi jakaś agresywna ta wiewióra [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Lizzzzz016.jpg[/url] -
VIGO - sznaucer miniaturka w DT we Wrocławiu do końca swoich dni...
WATACHA replied to Luna_wro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luna_wro']na jutro jesteśmy umówieni wetem na kontrolne badania, a właściwie nowe, bo wyników z wykonanych badań nie dostałam (zostały u weta w Legnicy). Kochane, nie chciałabym Vigusiowi już fundować takich atrakcji:( postanowiłam, że [B]Vigo zostanie u mnie w dt, na tzw.dożycie.[/B] Postaram się mu zapewnić spokojne życie:) ponieważ jednak nie poradzę sobie finansowo w razie W, jestem zmuszona poprosić Was o wsparcie. Pomożecie?:)[/QUOTE] Wiedziałam, coś czułam.Cieszę się bardzo.Jesteś wspaniała :) -
He,he,he troszkę za malutki urósł :) [url]http://img835.imageshack.us/img835/173/dscn9721c.jpg[/url]
-
VIGO - sznaucer miniaturka w DT we Wrocławiu do końca swoich dni...
WATACHA replied to Luna_wro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luna_wro']co tu opowiadać...:( dostałam e mail, że nowi opiekunowie chcą odstąpić od umowy, więc wsiadłam w auto i jesteśmy...[/QUOTE] Dlatego, że piesek się rozchorował? -
VIGO - sznaucer miniaturka w DT we Wrocławiu do końca swoich dni...
WATACHA replied to Luna_wro's topic in Już w nowym domu
Ahaaaaaaaaaaa, opowiedz cos więcej.Buziaczki dla Vigusia. -
Hi,hi Mentorek się tak ślinił po sekundowym złapaniu żabki Twoje pieski na wykopki by się nadawały ;)
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jaki on cudowny, a to zdjęcie fantastyczne [url]http://img841.imageshack.us/img841/2672/img2052zq.jpg[/url] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jaka ślicznota :loveu: [URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/kot047.jpg[/URL] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']No tak normalnie plaskacza po pysku. Wychowawczo :) To jest salonowa norma :] Kluska od tamtej pory uwielbia chodzić na obstrzyżyny, a maszynka nam padła :roll:[/QUOTE] Też było jej (fryz.) dać w ryj wychowawczo ;)? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Koleżanka sobie ze mnie żarty robi :mad: Kto najczęściej marudzi, że pies źle obcięty, palcem wskazywać nie będę :eviltong: Idę się zamknąć w sobie :-( Ja tak zawsze podziwiam ufryzowania Twoich psów , a Ty mnie podejrzewasz, że mogłabym marudzić :placz: Zresztą spójrz jak ostatnio obcięto Kluskę, jeszcze zapłaciłam za to :shake: A w kwesti gryzienia, nie bój żaby, ona tylko raz złapała frydzjerkę - zasłużenie, [B]bo owa pani szczeliła Kluskę w mordę,[/B] to się piesek bronił :diabloti: To jesteśmy umówione, grzej maszynę i aparat, a ja bierę tyczki i się szkolimy :lol:[/QUOTE] Jak to strzeliła w mordę??? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']owszem boję się, aleeeeee nie psa :errrr: zerduszkowej się boję bo to marudna bestia jest i niech mi ręka ujedzie to :scared:[/QUOTE] Aaaaaaaaa to to inna sprawa.Nie pomyślałam.Nie dość, że marudna to i bestia ;)