Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. U nas Sura jak się cieszy , że idzie na dwór to skacze, a czasem szczeka , ale na Bartka Leo znowu jak wracamy do domu to szczeka .
  2. Ja kiedyś miałam jakiś kryzys psychiczny i zrobiłam sobie wchodzące w fiolet.To było coś okropnego. I te spojrzenia znajomych, choć nektórzy próbowali kłamać, ze fajnie. Dzieki Bogu zdjęć nie mam :P
  3. Tak sobie pomyślałam, ze mogłoby Ci przyjść do głowy ,żeby sobie na głowie róż zrobić, ale szybko odgoniłam tę myśl :P . Nie wiem jak w ogóle coś takiego sobie wyobraziłam i skąd ten pomysł :)
  4. Ty to taka jesteś ładna jak Tazzmanek prawie :), tylko nie w różu :)
  5. Może będzie poprawa .
  6. Ale się uśmiałam ostatnio.Wychodzimy z klatki na spacer z psami , a na naszej trasie kotek sobie lezie.Idę myślę sobie zaraz ucieknie, psy się naprężyły, kotek nas zobaczył i znieruchomiał.Czekam może się ruszy, a on stoi najeżony jak wryty. Więc niechętnie zaczęliśmy iść w przeciwnym kierunku , na co kot się zdziwił, ale poczuł się chyba pewnie, bo się wyprężył i zaczął iść na nas :), na szczęście przeszedł 2 metry i poszedł w swoją stronę. Śmieszny był taki :). Jest u nas facet co normalnie z kotem wychodzi na spacery bez smyczy i się cwaniak pilnuje jak pies.
  7. Dogo chyba umiera :(, nic tu się nie dzieje, jest nas coraz mniej , jak żyć :(? Ten wybieg co to mówiłam, że zamknięty, okazuje się, że jednak nie.Trzeba klamką od drugiej strony :P. Co zrobić jak pan Bóg rozumu poskąpił :P
  8. No właśnie to jest taki pies co to mu takie rzeczy nie przeszkadzają.Mentor by tarł dupą, Surfina by sobie zdjęła, a Leoś by się w tym położył. Pół biedy ja mu wystaje, bo się zdejmie, gorzej jak krecik się schowa, a potem wyjdzie niepostrzeżenie w nieodpowiednim miejscu.
  9. Jestem szczęśliwa , bo Leoś jak to Pan Doktor powiedział to "super zdrowy pies".Dupka też ok, pozdejmowałam mu wczoraj jeszcze ostatnie strupki i może nie będzie mu się zatrzymywać, a w razie co to mamy mu zwyczajnie zdejmować.No cóż taka rada doktora ha,ha,ha.
  10. No raczej, podejrzewam, że byśmy nie wpadli na to, że któreś otworzyło drzwi do "jej " pokoju, nasrało i wyszło zamykając za sobą drzwi.
  11. Dzisiaj znaleźliśmy po nocy 4 kupy ha,ha,ha podejrzewamy jedną taką , ale ilość i wielkość jest zatrważająca, chociaż wiemy, że potrafi :).Fot niestety nie mam.
×
×
  • Create New...