Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Trzymam kciuki, żeby jak najdłużej nie bolało
  2. Co tam u Was? Nic się nie odzywacie :(
  3. Jakie 7? Wszystkiego najlepszego i zdrówka
  4. :(, trzymajcie się
  5. Tam to nie wiem co :(, ale wiem co tu :P
  6. A bo nikt nie chce ze mną gadać :). Zdjęć nie mogę wstawić :( i tak czas mija.
  7. Smutne to wszystko :(.
  8. No to już chyba zostaniesz , jak udało Ci się zajrzeć :)
  9. Młody jest, da radę. Pewnie się nie obejrzysz, a będzie śmigał po łące :) A kto to Pani Renata? Jak na niedługo wyjeżdża to ja mogę na trochę go przygarnąć, moooże Bartek się nie kapnie :P
  10. Myślę, że nie musi być lekarz onkologiem, żeby widzieć takie rzeczy :(, wystarczy , że jest dobry
  11. My na razie nie przewidujemy wizyty u weterynarza, ale jak będziemy to zapytam
  12. No to dobrze, bo to herbata liści papai . Co do zdjęcia to nie mam pojęcia.
  13. Samą herbatę. Tu kupowałam http://natvita.pl/home/299-liscie-papai-bio-cena-sklep-herbata-papaina.html?search_query=papaja&results=9
×
×
  • Create New...