Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Nie, no pomaluje przed położeniem tapety, tylko miał to już dawno zrobić, a czeka do ostatniej chwili. I wszystkiego nie opisałam , pewnie nawet połowy nie, bo to się zapomina, a na bieżąco to jednak więcej informacji. Foty hmmmmmmmmm jakoś na dniach może :P
  2. Ja z nią chodziłam na kantarze i na smyczy to w miarę było, ale fakt , że lewa, prawa, lewa, prawa i nagle okręcenie smyczą, ha,ha,ha.No i tylko z nią chodziłam. Zresztą jak wiadomo to ja też już tego behawioru trochę "liznęłam" i znałam już jej zagrywki od pierwszego spaceru ha,ha,ha Przed tarzaniem wcale nie była czystsza :P
  3. Chyba mu się jeszcze tam w środku goi, bo na zewnątrz przy samej pupie ma jeszcze strupki. On robi kupę i taki mały kawałek mu zostaje i wystaje i albo ja mu wyciągam, albo on się za chwilę chowa, a potem go gdzieś znajdujemy.Dlatego chcemy w następnym tygodniu jechać do wet zapytać i zrobić mu jeszcze raz krew, może mocz.Zobaczymy. Sura wygląda, jak wyglądała ha,ha bo ją obcięłam niedawno , oczywiście trochę lepiej niż koleżankę która do Ciebie wczoraj pojechała ha,ha,ha. Ale może zrobię to dla Ciebie i na dniach jej zrobię :)
  4. Ale raczej o sobie/o nas tam nie piszę :P
  5. Nikt do nas nie zagląda :(, nikt nie pyta , nawet fotek nikt nie chce. A ja i tak napiszę , że żyjemy, mamy się chyba w miarę choć wiadomo pieski nie młodnieją i ja również. Mam lenia jakiego chyba dawno nie miałam :(.Tyle roboty w domu, a mi się nic nie chce, ale chyba Bartkowi też, bo od miesiąca sufit maluje. Za dwa tygodnie facet nam robi pokój w sensie tapety to może wstyd nam potem będzie i porobimy już, żeby było ładnie :). Mentor jest starym gupolkiem, tumankiem, zjada z prędkością światła. Chodzi czasem i sobie mlaszcze, dobrze, że czasem , bo bym zwariowała :).to jedna z niewielu rzeczy które wywołują u mnie białą gorączkę.Guzki niby dwa się zmniejszyły, ale żeby była równowaga to inne dwa urosły. Leosiek nadal jest łobuziakiem, nauczył się też , że smaczny chlebek "rośnie" na trawniku pod blokiem.Jakiś czas temu mu wycięliśmy gruczołki i to była masakra :(.Jeszcze ma troszkę strupów i kupa mu zostaje w pupie, ale nic, wychodzi potem, nie wiadomo kiedy, ale można ją znaleźć w różnych miejscach w domu, ot takie małe kozie balaski :P Sureczka nasza Surfinka mała jest największym żarłokiem.Jest bardzo rodzinna i lubi jak są wszyscy w domu.Wtedy jest najszczęśliwsza. Wszyscy ja bardzo lubią, przyszły szwagier chciałby ją zaadoptować , tylko ona już domu dawno nie szuka.Chyba się nie kapnął :) Ale piękna pogoda za oknem :)
  6. Jak nie jest to dla ciebie problem to poproszę, ja oczywiście nic nie doradzę , bo się zwyczajnie nie znam, ale w następnym tygodniu będę u swojego weta z psami to bym mu pokazała.Może coś doradzi .Jeżeli się zdecydujesz to mogłabyś napisać jeszcze w jednym poście wszystkie dolegliwości jakie zauważyłaś u psa .Zapytać zawsze warto to nic nie kosztuje.
  7. Nie zrobiłaś, bo była propozycja zabrania psa, a Ty wolałaś uśpić.Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Po drugie jeśli chodzi o Kocyka to pytasz, a co można napisać , jeśli psa nie widziałyśmy, ani żadnych badań jego.
  8. Musisz chodzić na spacery nago, wtedy opalenizna będzie w miarę równa
  9. Ty to już mulatka jesteś naturalnie :P
×
×
  • Create New...