-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Ja takie coś znalazłam u ludziów, ale to chyba nie ma znaczenia Obniżone wartości poziomu ALTwystępują m.in. w zakażeniu układu moczowo-płciowego lub w niedoborze witaminy B6 (fosforanu pirydoksalu) np. w niedożywieniu.
-
Dobrze , że dopiero teraz, bo mi na dzień dobry wyskoczyło, jak po paru miesiącach zdecydowałam się coś dodać :P
-
Wyświetla mi się Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. -200
-
Ha,ha,ha tu to zauważyłam, ale niestety nie chce dodać , nie wiem czemu
-
Jak dodajecie zdjęcia bezpośrednio z komputera, aparatu?
-
No mam nadzieję, bo tak to to nie wiem co mam z nim robić. Bo oprócz tego gardła i trochę z tym kręgosłupem to ma się dobrze jak na swój wiek. Zresztą dobrze biega, tylko jak się zależy to mu się trochę łapy rozjeżdżają. Mam zamiar ich paść naturalną serwatką, podobno świetnie działa na kości, zobaczymy jaki cud nam przyniesie :P. Nie wiecie jakie badanie się robi na tasiemca?
-
Mentorek znowu miał zapalenie wrrrrr, Bartek był w domu, więc zjadł tylko łapkę zabawce i zaraz wyrzygał. Dziś zrobiłam ten wymaz , wyniki za jakiś tydzień. Zbadaliśmy krew Surfince i Mentorkowi i zobaczymy co tam wyjdzie.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Pozdrawiamy :) -
Ja już nie wiem co pisać, bo , że przykro to wiadomo, żal,że już ..ach :(. Trzymaj się Monika.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Co tam upolował ten morderca :P? -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
WATACHA replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Mała , rozkoszna cwaniara :) -
Wyrazy współczucia Sybil :( Tineczka bardzo dzielna jest , może da jeszcze radę Monika jestem pełna podziwu dla Ciebie , tyle psów pożegnałaś :(
-
Jakby ją ziemia parzyła :( Młodziaki mają większe szanse , a mnie rozczulają małe stare sznupki, kocham, czym bardziej nieporadny tym bardziej skrada moje serce. Ale nie wszystkie psiaki co odeszły ostatnio to były stare , chyba, bo mi się już wszystko myli :( Dziękujemy Poker , za miłe słowa i bazarek. Trza w końcu się wziąć w garść , a nie biadolić i rozruszać ta dogomanię :P
-
I jakoś te adoptowane krótko cieszą się szczęściem ;(, ZAMIAST ŻYĆ DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE W NOWYCH DOMKACH
-
Czasu potrzeba , czasu.Ja po roku dopiero w miarę normalnie mogłam myśleć o Myszce, chociaż do tej pory łezka mi się kreci na sama myśl. Zoran świetnie sobie radzi, oby wszystko było w porządku i długo cieszył się zdrowiem.
-
Ja też nie brałam pod uwagę :(. To jeden z tych psów co myśli się , że będzie żył wiecznie
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Może to chwilowe, u Leosia był mocznik sporo wyższy , a za jakiś czas bez podawania leków i bez zmian żywieniowych wszystko wróciło do normy. -
Monika nie ma słów , które by mogły ukoić Twój ból, ale wiedz , że jest mi ogromnie przykro i bardzo Ci współczuje, a łzy same cisną się do oczu.