Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. A co biegunkę masz :P?Chyba można , pewnie zależy jakiego
  2. Chodziło mi czy u Ciebie? I co wcześniej nie pajacował ?
  3. A był wcześniej w zamkniętej klatce, oprócz schroniska oczywiście?
  4. Salceson dodaje sił :P. A tak serio trochę szurnięty ten Twój Glutek.
  5. I nie ma u nich problemu między sobą przy jedzeniu?
  6. A psy jedzą w oddzielnych pomieszczeniach?Tzn Glutek , a reszta.
  7. Wesoło to nie masz
  8. Do klatki z nim jak jesz i śpisz
  9. Brzmi to drastycznie
  10. Za dobre rzeczy jesz i śpisz za dobrze.Piesek też chciałby :)
  11. A to przy jedzeniu, czy w innych sytuacjach też?
  12. Może trzeba do jakiegoś specjalisty. Szkoda by było jakby Cię na śpiąca zagryzł, jeszcze się nam przydasz :P
  13. U Was przynajmniej wpada między kamienie i jest jak przejść :)
  14. Ha,ha,ha u nas kupozjadacze by padły z przejedzenia
  15. Akurat jak poszłam tam ze swoimi psami to nikogo nie było. Nie pomyślałam, że będzie zamknięte.A od tamtej pory nie byliśmy. Żeby tam dotrzeć trzeba przejść drogą po bokach usłaną kupami.Powiem Wam , że to coś strasznego.Psy nie miały szans przejść i nie wdepnąć. Wkoło bloków jeszcze jest jeszcze u nas w miarę, ale tam to porażka.Ja nie mówię , że jestem święta, zdarza mi się czasem nie sprzątnąć, w nocy jak ciemno, ale nawet mój mąż zbiera. Przecież jak tam chodzą to i ich pies po tym łazi, po swoich, po czyichś, a potem z pancią/panciem do łóżeczka.
  16. No właśnie , gdzie klucz? Widziałam już dwa razy tam psy , więc wejść można.Może to tylko dla wybranych :P
  17. Ha,ha,ha :)
  18. Jeszcze czarny piesek :)
  19. Wiecie może dlaczego wybieg dla psów jest zamykany na klucz, czy wszędzie tak jest czy tylko kurde u mnie :P?
  20. Chciałam sprawdzić co to za zielona strzałka i okazało się, że Ci się odwdzięczyłam.Dobrze, że nie zaczęłam od czerwonej :P
  21. Reputacja mi wzrosła ha,ha,ha.Sandra co to w ogóle jest :P? Jedna reputacja wiem skąd, a reszta kiedy, gdzie, jak? Nie wiem
  22. Ulana wiesz kiedy przyjść :P
  23. Moim też się zdarza, tylko nie wiem czy regularnie, bo nie notuję :P
×
×
  • Create New...