-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Złe dziecko wychowałaś :P A co Ci dolega koleżanko, że zdrówko się sypie? Czy coś tu się dzieje? Nie bardzo, ale wspólnymi siłami możemy to zmienić :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jagódka :(. Nie fajny rok, może druga połowa będzie lepsza -
Może jakby były wróble to by ogarnęły kocyk, ale był jeden ptaszek bardzo podobny do sikorki.
-
Leżę sobie parę dni temu jak pospolity leń , w pewnym momencie Bartek się pyta " a co ten ptaszek tak dzióbie kocyk na balkonie?". Patrzymy, a on kudły psów zbiera , cały dziób miał w kłakach. Był plan wystawić Mentorka na balkon :)
-
Same nieszczęścia , ale to tak już jest ...Monika bierze najstarsze, najbardziej schorowane psy i co i rusz niestety złe wiadomości . Ja Cię Monika podziwiam za to ile siły masz w sobie i ile potrafisz znieść tych odejść.
-
Ooooooooooooooooooooo! Hellooooooooooooooł
-
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
WATACHA replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Teraz będzie jeszcze grzeczniejszy jak nie boli :) -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
WATACHA replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Nic nie piszecie jak u Was -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Z pieskami? -
Jeżeli to w odpowiedzi na mój post to ja nie miałam nic złego na myśli. Bardzo dbacie.
-
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
WATACHA replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się, że 4 i...kot? -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
WATACHA replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
To cudownie -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
WATACHA replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Było jej nie dawać psa :P -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
WATACHA replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Tak coś czułam, że od tak sobie nie rzuciłaś tego zdania :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ha,ha,ha ile chętnych :) -
Niedługo to już tylko będziemy rozmawiać co któremu dolega :(, wszystkie mamy coraz starsze psiaki :(. u mnie też już 9,10 i 12. Wszystkim psiakom życzę dużo zdrówka