Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Złe dziecko wychowałaś :P A co Ci dolega koleżanko, że zdrówko się sypie? Czy coś tu się dzieje? Nie bardzo, ale wspólnymi siłami możemy to zmienić :)
  2. Jagódka :(. Nie fajny rok, może druga połowa będzie lepsza
  3. Może jakby były wróble to by ogarnęły kocyk, ale był jeden ptaszek bardzo podobny do sikorki.
  4. Leżę sobie parę dni temu jak pospolity leń , w pewnym momencie Bartek się pyta " a co ten ptaszek tak dzióbie kocyk na balkonie?". Patrzymy, a on kudły psów zbiera , cały dziób miał w kłakach. Był plan wystawić Mentorka na balkon :)
  5. Same nieszczęścia , ale to tak już jest ...Monika bierze najstarsze, najbardziej schorowane psy i co i rusz niestety złe wiadomości . Ja Cię Monika podziwiam za to ile siły masz w sobie i ile potrafisz znieść tych odejść.
  6. Ooooooooooooooooooooo! Hellooooooooooooooł
  7. Teraz będzie jeszcze grzeczniejszy jak nie boli :)
  8. Nic nie piszecie jak u Was
  9. Wydaje mi się, że 4 i...kot?
  10. Było jej nie dawać psa :P
  11. Tak coś czułam, że od tak sobie nie rzuciłaś tego zdania :)
  12. Niedługo to już tylko będziemy rozmawiać co któremu dolega :(, wszystkie mamy coraz starsze psiaki :(. u mnie też już 9,10 i 12. Wszystkim psiakom życzę dużo zdrówka
×
×
  • Create New...