Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. To ja już wiem skąd mam rzeczy na bazarek.Znajoma już dwa razy mi podrzuciła rzeczy z tego sklepu . Może i ja się jutro wybiorę.
  2. Na drugim zdjęciu widać,że już mu lepiej.
  3. Która dziewczyna chętna nauczyć mnie wstawiać zdjęcia na dogo.?:lol: Chcę zrobić bazarek , ale nie wiem czy mi się uda:diabloti::diabloti:
  4. Wymęczony ,to musi odpoczywać.
  5. Rudzia ale u nas Figa właśnie po zastrzykach/przeciwzapalnych/ ma problem z wątrobą. Dobrze, że już lepiej z chłopakiem lepiej.
  6. Próby wątrobowe to najpewniej po antybiotykach, powinno wrócić do normy. Musi być dobrze ,trzymajcie się.
  7. My mieszkamy na Gądowie ale wizyt nie potrafimy robić:shake:
  8. Jak dobrze ,że nasza Figunia nie boi się wystrzałów, spała już jak się na dobre zaczęło .Zbudziła się i zaczęła przynosić misie ,żeby sięz nią bawić, potem poszła zjeść i znowu spać.
  9. Jestem i ja ,muszę sobie poczyt:lol:ać
  10. I my również chcemy życzyć Spokojnych Świąt i lepszego Nowego Roku dla Was i dla wszystkich zwierzaczków.
  11. A mnie miło było poznać:lol:, służę samochodem na przyszłość w miarę możliwości czasowych:lol:
  12. No tak psiej kupy nie brałem pod uwagę. Chociaż jak schylam się po snikersika mojej Figuni,żeby posprzątać to nieraz tak zajeżdza kiszonką ,że szok:megagrin:
  13. I ja też sobie włażę.:lol: Wegielkowa trzymajcie się może lepiej razem a nie w kupie:roll:
  14. Jaka dama.:lol:
  15. [quote name='Malgoska']i teraz Nutusia będzie wąchać....[/QUOTE] Dobre:evil_lol:
  16. [quote name='wegielkowa']Nutusia, wczoraj prałam trzeci raz, bo za każdym razem śmierdział. Obwącham jeszcze raz i zadecyduję, czy uprać 4 raz.[/QUOTE] Wegielkowa to już trzy razy obwąchiwałaś?:megagrin:
  17. Niestety mogę wpłacić tylko 10 zł .
×
×
  • Create New...