agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Nic innego mi nie przychodzi do głowy ;) Ale cudnie. Wuniowy post oczywiście autoryzuję, jak transport będzie za darmo, to albo na jedzonko, albo niech kasa idzie za nią do fundacji. Oby tylko się wszystko dobrze potoczyło i ta paskuda nie była złośliwa. Taki malutki, delikatny piesek, aż serce ściska, na poduszce na kanapie powinna siedzieć, a tam w mroźne noce - jak ta bida dotąd żyła nawet nie chcę myśleć.[/QUOTE] właśnie przecież były takie mrozy, że:eek2:, jak ona wytrzymała w tych lichych włoskach:niewiem:? mam nadzieję, że już tylko lepiej być może...:thumbs: -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cóż tam u Filonka? -
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
świetnie, ze małą uda się tak szybko zabrać... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
agada replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkie nocne marki:bye:, a teraz co cisza:cool3:, śpią :sleep::evil_lol: -
[quote name='UBOCZE']Jeśli pytasz, co z Melisią, Spójrz na jej kochane pysio, Smutne oczka i błaganie O dom ciepły i posłanie... [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1739/p0051386.jpg[/IMG][/QUOTE] Prosze, proszę:loveu:, a ja myślałam, że nadworną poetką dogomanii jest Szarotka:oops:, a tu i wujkowie z talentami:eviltong:!! Prosimy o jeszcze:klacz:
-
[quote name='Wunia']pierwszy też nie działa :) Już piszę ...[/QUOTE] ja też poproszę o instrukcję:oops: u mnie nic nie działa:comp26:, nawet PW nie chcą sie otworzyć:angryy:
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
:calus:Och ty biedulko, nawet nie wiem, co powiedzieć, bo wiem ,ze jak się chłop uprze... Taka sytuacja wykańcza, u mnie było tak z trzecią kotką, kłótnie póki nie znikneła... (nowy dom oczywiście) -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='sacred PIRANHA']to jaka jest aktualnie sytuacja psiaka? ma DT u Jagii tylko kwarantanny 10dniowej szukacie czy jak? przepraszam ale nie śledziłąm dziś wątku na bieżąco...[/QUOTE] no tak, bo kudłatego sie namnożyło wszędzie:evil_lol:, każdy ma pod dostatkiem:eviltong: -
Taa, słoneczko i u nas świeci:p:cool1:, okularki założone:evil_lol:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zadra to profesjonalistka:loveu: przecież -
dzięki cioteczki za przybycie, od razu raźniej na sercu:roll:
-
to trzymamy kciuki:kciuki:, aby wszystko dobrze poszło...
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj papryko!:loveu: -
ok. zaraz zaglądam, ale dogo tak mi się muli, że zaraz :comp26:, nie mogę żadnej wiadomości odebrać:wallbash:
-
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
biedna mała, dobrze, ze trafiła na ciebie Lidzia, oby sie tylko wykaraskała... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
baaa, to przecie arystokracja jest, nie?:evil_lol: długie nogi się dziedziczy:lol: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a Tola w coraz większym stresie:eviltong:, spokojnie musi być dobrze :calus: -
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
mamy i małą sunię, bida chuda z wielkim brzucholem-ciąża z dużym psem, miała USG i połamaną miednicą :shake:,ale jeszcze bez wątku, mogę przesłać później PW? każda pomoc jak zwykle mile widziana:oops: -
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Czyli moje DT nie jest potrzebne?[/QUOTE] jak tak koniecznie chcesz tymczasowicza to zapraszam tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181088-Mix-yorka-maleA-ki-Filonek-Jego-dni-sAE-policzone-Potrzebne-wpA-aty-na-DT-hotel[/url] też dramat i czas nagli -
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Piranha trzymam kciuk, coby cię nie zjadła:evil_lol:, bo trzeba będzie podwójnie za leczenie płacić:roll:, (a tak poważnie uważaj, bo dziecko masz małe, anie wiadomo co ona tam ma?:shake:) -
Niestety i wielu nowo rozpoczynających nawet odpowiedzi nie otrzymuje na wołanie o pomoc:shake:, tylko, ze nas tak mało a bezdomność jest jak zaraza:-(, bo jakimże odłamkiem w społeczeństwie jesteśmy my...
-
[quote name='RenW']Phi !!! :obrazic::obrazic: To Wy sobie Ciotki świetujcie...[/QUOTE] A nie ma sprawy chętnie, chętnie:BIG:, dziś to można tak trochę bezkarnie :drink1: :evil_lol::evil_lol: