Widzę, że dzisiaj dzień meteo:cool3::
15 stopni :loveu:(zaznaczam w cieniu!), lekki wiaterek i dobrze błocko szybciej wyschnie. Słoneczko świeci, ale i tak kawą się poraczę, bom jakaś niemrawa:roll:, chyba ciężkość poobiadowa:eviltong:
[quote name='kmurdz']dajcie prosze znak gdzie przelac na ta bidulke!! bardzo prosze na maila! dzieki![/QUOTE]
A właśnie! Zapomniałam dodać, że nasza kmurdz została mamusią, a my się z Tolą martwiłyśmy, bo nie dawała znaku zycia. Gratulacje!!
Tola może Ty odpowiesz:cool3:?
[quote name='mmd']no, przeca poranny obchód :)[/QUOTE]
To taki poranny rytuał jak parzenie kawy, karmienie i wypuszczanie psów, kotów i ja mam jeszcze króliki córki do napchania:roll:
[quote name='stonka1125']Na razie czekam na odpowiedź od pani, ale brzmi obiecująco:cool3:[/QUOTE]
To ja trzymam kciuki:thumbs:, boś kobieto zasłużyła na wakacje:Rose:
Jakiż to się twórczy wątek zrobił:eviltong:. A teraz jeszcze jedna rzecz, która ludzi na wątek przyciąga;), darmowa kawusia:kaffee_2::kaffee_2:, ewentualnie dla niewyspanych i niemrawych:morning::morning:, częstujcie się cioteczki:p
[quote name='__Lara']OOO! dla Lady? :)[/QUOTE]
Ciotka a coś taka zdziwiona:cool3:, Lady szuka domu u Toli nie koniecznie może zamieszkać, chociaż to towarzystwo wzajemnej adoracji:eviltong:
[quote name='Szarotka']Niby w domkach, ale czesc musi isc do Dt i [B][SIZE=4]potrzeba srodkow finansowych i karmy.[/SIZE][/B][/QUOTE]
:cool3:mówiłam dam w kwietniu, chciałabym wszystkim, tylko skąd, a dzieci też mam:razz: wymagające i z potrzebami:eviltong: