Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. [quote name='funia']Moja propozycja przeszła bez echa ,rozumie ze ktos inny jedzie do schronu .[/QUOTE] Funia ja to wiem niewiele, ale Tola to coś więcej powie, jak, co i kiedy?
  2. No tak, bo jak się rączki telepią to jak w klawisz trafić:evil_lol:, ale jak wytrwamy to będziemy jednymi z pierwszych wiekowców:diabloti:
  3. Ciekawe w jakim wieku pan, bo ludzie czasami nawet starsi życzą sobie szczeniaczki, nie myśląc zupełnie o tym ,że pies może ich przeżyć...
  4. Tolu ja nic innego nie robię;), tylko:thumbs: i myślę, aż mnie głowa boli, na co stosuje kawę i tak doprowadziłam do wszechobecnych zaniedbań wokoło:roll::eviltong::eek2:
  5. Dzisiaj już Juka:roll:? Nie nadążam za Wami! Ale suńka bezstresowa zupełnie:p
  6. A chętnie, chętnie poproszę:p, ale słoneczko dzisiaj piękne mamy:loveu:
  7. pewnie już jej przeszło...:razz:
  8. Jeszcze Ci się w pomyli i za duże sumy wyjdą:diabloti:, dobrze że już skończyłaś:p
  9. Zadra trzyma nas w napięciu:cool3:
  10. Super relacja foto:p, zdjęcia mówią same za siebie:loveu:
  11. [quote name='mshume']O, a kto i po kogo?[/QUOTE] Niejaka Karolina, nie znam niku, bo to z Tolą było dokładniej omawiane, nie wiem, czy pisać "po kogo", bo jeszcze wyparuje do poniedziałku:razz:
  12. Sunia coraz śliczniejsza i ciemierniki widać lubi wąchać, ogrodowa z niej dziewczynka, czyli Irgą została?
  13. Mshume, ktoś od Was wybiera się w poniedziałek po sunie do zamojskiego schronu to możesz się załapać;)
  14. [quote name='funia'] Co z tym zakazem ,działam coś czy nie ??![/QUOTE] A w funi obudził się "wojowniczy funia ninja" :evil_lol:, pomalutku, nie hop siup, na razie szukamy na gwałt [B]transportu Zamość- Brzyście (tak to brzmi?) i Zamość-Lublin poniedziałek popołudnie raczej późne[/B], wszyscy chętni proszeni i kiontakt
  15. Czyli zapowiada się znowu dręczące czekanie:lmaa::eggface:
  16. :loveu::loveu: a to ci niespodzianka! Jakby domek okazał się tym;), to zaraz Ci Poker kolejnego wyślemy:evil_lol:
  17. Czekamy na wieści z drogi i nie tylko....
  18. My tu wszystkie "na ty ciotki", o wiek, jak to kobiety :diabloti:, nie pytamy i nie odpowiadamy, bo przecież wiadomo wszystkie "18-nastki som" :evil_lol:
  19. Czekamy na powtórne wyniki, mam nadzieje na dużo lepsze:cool3:
  20. No jakoś się zawiesiła, czy co?:cool3:
  21. Mshume zapraszamy do Zamościa!!
×
×
  • Create New...