[quote name='funia']
Co z tym zakazem ,działam coś czy nie ??![/QUOTE]
A w funi obudził się "wojowniczy funia ninja" :evil_lol:, pomalutku, nie hop siup, na razie szukamy na gwałt [B]transportu Zamość- Brzyście (tak to brzmi?) i Zamość-Lublin poniedziałek popołudnie raczej późne[/B], wszyscy chętni proszeni i kiontakt