Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Tolu tam stonka ma jakiegoś dropiatego bidaka może domki chętne na Almę podesłać do niej?
  2. Widzisz Poker starczą zdjęcia i od razu ruch wiekszy!
  3. [quote name='Marlena:)']Coo 'jak zawsze' ?? :lol: Zmieniam tytuł - raz sie żyje :loveu:[/QUOTE] Jak zwykle jak pytamy co potrzebne na już to odpowiadasz nic...., jak to nic przecież tam wszystko pływa! Czego jeszcze brakuje chemii do sprzątania, czy lepiej jedzenie?
  4. [quote name='Tola']Fiszka podobno bez zmian. W srodę ok 13 zabieram ją do kolezanki. Porobię zdjęcia.[/QUOTE] Może jak będzie sama jedna to odpuści nieco
  5. Sonię wystarczy zmotywować :cool3: i może góry przenosić :evil_lol:, sama dziewczyna nie wie jakie ma możliwości :-o
  6. Wspaniałe wieści, ale się dziewczyny pakują jedna za drugą, oby tak dalej!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='Marlena:)']Mi nic nie potrzeba, ale to już tu na miejscu :) Dzięki w imieniu rodziny i zwierzaków![/QUOTE] Jak zawsze..........
  8. Sytuacja podbramkowa, wszędzie tyle psiego nieszczęscia......... Sama nie wiem co poradzić, muszę trochę pomyśleć.......
  9. [quote name='fifa']co słychać u finki[/quote] oooo!!!!! Nowa ciotka :multi::multi:
  10. O jej co za cudowne wieści, oby cała historia skończyła się happy end-em, znowu nadają opady.............
  11. [quote name='leni356']Lusia podobna do welsh corgi :)[/QUOTE] Ino długowłosy....:lol:
  12. Jesteśmy!! Śliczne zdjęcia, ale się małej trafiło!!! :multi::multi::multi:
  13. Dzięki Tola, zapomnialam, ze tu często kopiowanie nie działa....
  14. To i ja się przyłączę do wspólnego trudnego gdybania...
  15. Agnieszko a co z tą sunią po szczeniakach, Aza chyba dałyście jej na imię?
  16. [quote name='zadra']trudno będzie mi się rozstać z Lady.Bardzo się do mnie przywiązała a ja do niej.Jest ukochaną i mądra suczką.Rodzina,ktora ja zaadoptuje musi być wyjatkowa.[/QUOTE] No wiesz :cool3:, zawsze mozesz nie oddać :evil_lol:, ale rozumiem Cię, człowiek przywiązuje się widząc wdzięczność stworzenia, które w jego oczach wychodzi ze skorupy, następuje poprawa i wszystko to cieszy, ale taka kolej rzeczy. Myślę, że Lady miała i tak mnóstwo szczęścia i za to Wam wszystkim [COLOR=Red][B]wielkie dzięki[/B][/COLOR] :loveu:
  17. Cioteczki, wiem ,że Hero to bohater, ale niemożliwe raczej jest by był skoro do tej pory sie nie pojawił, może dedykujcie ten wątek jakiemuś innemu zamojszczakowi: [URL="http://www.dogomania.136450-Zamojskie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-i-mi%C5%82o%C5%9Bci"]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-i-mi%C5%82o%C5%9Bci[/URL] strony 317, 318 najnowsze zdjęcia........tyle tego tuuuu!!!
  18. A ja tam wszystkie widzę!
  19. Się zobaczy zaraz ;), ja wiem to Twój typ mshume :evil_lol:
  20. :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:
  21. [quote name='mshume']Ona jest zjawiskowa, zakochałam się...[/QUOTE] To bierz ;)! Taaka miłość się nie zdarza :cool3:
  22. To zaglądać będę, zresztą cały czas śledzę jej losy, nie zawsze piszę...., trzymam cały czas kciuki!
×
×
  • Create New...