agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Dzisiaj dzwonił Pan przestraszony,że Lady zjadla paróweczke cieleca i ma "luzną kupkę".Przekazalam kilka praktycznych rad w w/w temacie.Państwo sa zakochani w suni.[/QUOTE] :lying::lying::lying: :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Pozwolicie, ze nie skomentuję :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witamy wszystkie przybyłe cioteczki :loveu::loveu::loveu: nowe i "stare" :evil_lol: Tak deklaracje bardzo potrzebne, bo to, ze Bursztyn w hoteliku to fajnie, ale trzeba płacić, to było jednak jedyne rozwiązanie w tej sytuacji :shake: -
Rozumiem , to trudna sytuacja :shake:. Ja mam właśnie rudą kotkę, jakieś 8mies. piękna puchata, przywieziona z lasu, z kompletnego zadupia, jako zabiedzone, zasrane, zapchlone kociatko :angryy:,wczoraj została wysterylizowana ;). Teraz jest ogromnym kotem, jakaś mieszanka chyba, bo taki długawy włos :razz:. Wet nawet zaglądał :cool3:, czy to rzeczywiście kotka :evil_lol:. To chyba właśnie to 5% :lol:. Powodzenia, mam nadzieję, że kotek zastąpi Yodę, chociaż na początku zawsze jest tak inaczej ......
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']ja mam jedno "ale".... Za małe fotele są w tym domu :D[/QUOTE] Na to samo zwróciłam moja uwagę, trzeba większy fotel!!! Proponuję jakiś szezlong lub kanapkę jak to dla starszej "pani" :evil_lol:, bo łapki cierpną :razz::diabloti::lol: -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola'] A Koks dzisiaj rano zrobil sobie wycieczkę:mad: Na szczescie zaraz wrócił.[/QUOTE] Zwiedza okolicę! Jak oduczyć starego wygę jego przyzwyczajeń??:diabloti: -
[quote name='2411magdalenka']u mnie tragedia.. :( zdarzył się wypadek.. Freycia goniła się z rudym kocurkiem, młody chciał chwilę odsapnąć i schował się pod autem.. mąż nie wiedział, że kot jest na polu (90% czasu jest w domu) i wjechał do garażu............ Yoda zginął na miejscu :( :( :( :( :( jesteśmy zmasakrowani psychicznie, a starsza córcia jest w szoku. Ja byłam w tym czasie w domu, pomagałam córci zjeść obiad trzymając bobasa na kolanach (zwierzaki były wyekspediowane na pole, bo Yoda lubił dobierać się do jedzenia na stole).... Na gwałt poszukuję rudego pręgowanego kocurka 2-4 miesiące... pomóżcie ciotki.. :( :( :([/QUOTE] Jak chcesz to mogę załatwić, u mojej sąsiadki stała sie "niespodzainka" i są dwa małe kociaki-rudasy, dwu dniowe, ale jak płeć? Czasami mamy transporty do Krakowa z psami, to ewentualnie razem. Ale moze znajdziesz coś bliżej, daj znać, bo nie wiem co ona zamierza z tymi kotami
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet'] Adopcje.org nadal do akceptacji. Ile to trwa![/QUOTE] Powinno być niemalże od razu! -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Golony, czy strzyżony :razz:, jak mu się ten podszerstek zimowy wyczesze i włoski odrosną nieco to będzie :loveu::loveu: cud, miód i orzeszki :lol: -
Tak i wstawiać masę zdjęć :razz: różnych psów, wszystkie nie mogą zniknąć:diabloti:, a zainteresowanych na PW
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Do Warszawy przed 26 może sie coś znajdzie, a moze ktoś ewentualnie przetrzymałby Abbi w Warszawie, gdyby była taka konieczność? Chętne prosimy wystąp!!! :cool3::evil_lol: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']dzis przejazdem bedac w WARCE u Jamora poznalam BURSZTYNA!!!!chłopak lapie sily i zapomina o łańcuchu!!!!zakumplowal sie i fika koziolki:) jest piekny[/QUOTE] O to właśnie chodziło!!! Cudnie!! :loveu::loveu::loveu: -
Tzn, ze nie można pokazywać zdjęć tych psiaków publicznie :shake:? No to troche się nam utrudnia :roll:, ale przecież my robimy dobrze :eviltong:, nowe miejsca dla kolejnych :mad:
-
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
"dobrych dusz" nie brakuje..... -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zrobione! Bursztynku hopaj na górę wieczorowa porą!! -
Była podobna do damy na kwarantannie, ale juz jej nie ma...
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do naszej gosposi-treserki!!! -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Cioteczki, gdzie są te nowe zdjęcia?[/QUOTE] Trzeba wejść w banerek jamora, ten hotelikowy, tam wszystko jest cała galeria Bursztyna. -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie mamy nic przeciwko! -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja widziałam podobną, chyba sunie w okolicy, ale gdzieś się zapodziała..... -
[quote name='beka']A to chyba Dama?? [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/916/p1050997rx.jpg[/IMG][/QUOTE] Z kiedy jest to zdjęcie?
-
[quote name='malawaszka']dziewczyny czy ktoś będzie w schronisku w najbliższych dniach - to bardzo ważne :modla:[/QUOTE] A czego dusza żąda :cool3::lol: