Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Hej cioteczki, cóż tu taka egipska cisza zapadła?
  2. [B]Madallena[/B], cieżka sprawa, ale jeśli to pies marzeń? Czasami warto też pomyśleć o sobie, bo cóż już tak nie pozostawiać sobie żadnych przyjemności? Może powinnaś pomyśleć o nowym domku dla innego z Twoich psiaków? Może one też staną się miłością czyjegoś życia? To naprawdę trudna sprawa...
  3. [quote name='sacred PIRANHA']ja też zazdroszczę zaangazowania Tzta..mój to by się wcale nie musiała angażować...żeby tylko mi nie zabraniał zngażowania się...[/QUOTE] Swięte słowa...
  4. Wszystko przez tę pogodę:angryy:, może się gdzieś zaszył?
  5. Tola gdzie jesteś?!
  6. Super jakie szczęśliwe zakończenie:loveu:
  7. Trzymam kciuku za akcję..
  8. odwiedza, odwiedza, tylko tyle tych wątków, i czasami skleroza..:oops:
  9. My tu tak gadu-gadu, aco tam u Lady jak sprawa wspominanego wcześniej domku?
  10. Tola to już byście mieli wszystkie rozmiary w domu, bo Lady to chyba największa:cool3:, a skoro Wasza Tolka akceptuje kolejną ...:evil_lol::evil_lol: Nie, nie to tylko tak...:oops:, ale widziałam zaangażowanie Tz, zazdroszczę, też bym tak chciała:roll:
  11. [quote name='sacred PIRANHA']doszła wpłata od agusizet (300zł), dziękujemy! ah ta Lady podbija męskie serca widzę!!![/QUOTE] Wierz mi damskie też...
  12. [quote name='Jo37']Dla niej to najlepiej byłoby gdyby została u Was.[/QUOTE] Taaa, prosimy o wiecej!! Nic dobrego by z tego nie wynikło, kto by jeździł ratować kolejne bidy? Tz Toli to tylko na spacerki by musiał latać na zmianę:lol::lol:
  13. [quote name='Tola']Ja juz raz to przeszlam i DT został dla mojej Zuli DS - mam nadzieję, ze pozostaniemy przy 2 suniach w domu:evil_lol: Wyraznie widac, ze cos zaiskrzylo miedzy TZ a Lady, ma facet pojemnie serce, muszę przyznac. Faktyzcnie moze wyniknąc z tego melodramat:evil_lol:[/QUOTE] To prawda tyle kobit w domu:evil_lol::evil_lol: i do każdej z czułością:diabloti:
  14. Kciuki zaciśnięte w oczekiwaniu na wieści!!
  15. [quote name='Tola']Lady stała sie wybredna w jedzeniu, osiągneła swoja wagę no i dziewczyna marudzi:cool3: Dzisiaj jezzila trochez TZ, załatwiałą rózne sprawy:evil_lol: Jest jeden domek powaznie zainteresowany sunią, jak wszystko ustalę - dam znac i zastanowimy się tu wspólnie:cool3:[/QUOTE] Czyli jak na charcią damę przystało dba o wymiary:razz:. Tola, czy Ty nie zazdrosna jesteś o to ich wspólne spędzanie czasu:evil_lol:?
  16. Froduś zasypany po czubek ogona:shake:
  17. Chyba racja, podelektuję się jeszcze jedną kawusią, bo dzisiejszy dzień siakiś taki:roll:...hmm, nawt dogo chodzi jakoś niemrawo:mad:
  18. wystarczyłby jeden, ale taki suupeer exxtraaa, żebyśmy się już nie musieli martwić:roll:
  19. Przedpołudniowa kawa? Czemu nie;) Co słychać u ślicznotki?
  20. [quote name='__Lara']Fajnie, że ktoś się zgłosił :) wiecie ile ona ma obserwujących??? aż 6 :o :o :o[/QUOTE] To całkiem dobry wynik!!:roll:
×
×
  • Create New...