-
Posts
5136 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Toska1
-
Zapraszam serdecznie na bazarek -wspieramy Misia ,zbieramy na leki :) a na bazarku ładne rzeczy dla mamusi i córusi :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333455-dla-elegantki-ma%C5%82ej-i-du%C5%BCej-na-leki-dla-misia-do-4102015-godz21/
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zgodnie z obietnicą udało mi się zrobić bazarek dla Misia :) zapraszam zatem serdecznie i na zakupy i do pomocy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333455-dla-elegantki-ma%C5%82ej-i-du%C5%BCej-na-leki-dla-misia-do-4102015-godz21/ mar.gajko :) pozdrawiam i liczę jak zwykle na Twoją pomoc :) -
Już niedługo będzie dwa miesiące jak Loluś się przeprowadził do Psiego Nieba ... ale my tu pamiętamy naszego ulubieńca :)
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Obejrzałam zdjęcia -wszystkie cudne jak zawsze :) zwierzaki świetnie się zaprezentowały ,zarówno Twoje własne , jak i sąsiedzkie :) i już się Wam wakacyjny odpoczynek skończył - szkoda ,ale ten czas leci... może znowu nam się uda gdzieś w przelocie spotkać , skoro już na dobre jesteś w Krakowie :) pozdrawiamy z Tociem i Pyśką :) -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Po chwilowej przerwie -nie myślcie, że o Misiu zapomniałam !- wracam na Misiowy wątek :) i futro piękne na zdjęciach podziwiam - ślicznie chłopak wygląda :) głaski posyłam i myślę powoli o jakimś bazarku ... -
Bardzo smutną wiadomość przyniosłaś Romko ... Lolusiu ,piesku kochany, śpij spokojnie [*]
-
I ja trafiłam z Twojego wątku Jagusko na wątek Misia :) śliczny z niego psiaczek , mam nadzieję , że pod Twoją troskliwą opieką jego stan się poprawi !
-
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
Toska1 replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Tak mi przykro :( współczuję Zuleńko , śpij spokojnie [*] -
Dzięki za fotki Lolusiowe :) kochane siwe pysio :)
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Zaglądam , a tu takie wieści ... Miciusiu trzymaj się dzielnie i nie daj się !!! pozdrawiam serdecznie i zaciskam kciuki ! -
co tak cichutko u Lolusia ? jak się chłopak czuje ? wszystko ok ?
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Dzięki za instrukcję :) jestem w szoku :) ,bo właśnie pojawił się pasek narzędzi przy odpowiedzi !!! ciekawe, na jak długo ... nie bałaś się , że Ci bocian porwie Noreczka ? :) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
śliczny mały chińczyk :) ja też nie mam "mojej zawartości " ,ale to jeszcze nic, nie mam znowu paska narzędzi , czyli nic nie mogę ... masakra,co się wyprawia !wywala mnie z co drugiego wątku ! pozdrawiam więc serdecznie , puki jeszcze mogę coś napisać,bo nie znam dnia ani godziny :) -
Odwiedzam Lolka i o samopoczucie pytam :)
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Misia i pędzę na bazarek :) -
Tosia pożegnała się z nami 31 października 2010 -miała trochę ponad 9 lat .Niestety te rasy olbrzymie nie żyją długo... Dopadł ją rak rozwijający się bardzo szybko -diagnoza postawiona w połowie lipca -guz , nieoperacyjny, naciekający na pęcherz.Musiałam podjąć tę ostateczną decyzję i do dziś myślę , czy zrobiłam wszystko, co było możliwe ... ech... Tofcik i Pyśka żyją sobie w zgodzie, on stateczny coraz bardziej a ona energiczna za ich dwoje :) dogadują się bez problemu -Pyska nie jest nachalna, więc jak on ma dość zabawy to ona odpuszcza bez problemu :) Tu jest wątek Rodzysi , jakbyś miała ochotę zajrzeć , to są tam też zdjęcia Tofcika : http://www.dogomania.com/forum/topic/86177-male%C5%84ka-rodzynka-ju%C5%BC-w-ds-bardzo-dzi%C4%99kujemy-za-pomoc-rodzynka-za-tm/
-
Ile fotek :) fajny Loluś , byle mu zdrówko w miarę dopisywało ! głaski nieustanne dla chłopaka :)
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
ja zaglądam :) i też wieści o Misiu wypatruję :) -
Zaglądam do Lolusia z dobrą wiadomością :) z mojego bazarku uzbierałam 164 zł i dziś przelałam na konto Romki -będzie na częściową zapłatę za leczenie,albo na co tam potrzeba :) Romko. masz chyba pełną skrzynkę , bo nie mogę wysłać wiadomości , więc napiszę tutaj - jakbyś mogła potwierdzić na wątku bazarku,jak wpłynie wpłata : http://www.dogomania.com/forum/topic/146659-koniec-rozliczamy-w-80-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dooko%C5%82a-lolka-dla-lolusia-do-3-maja-godz21/
-
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
Toska1 replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Was z wieczora ,a tu proszę :) jaka niespodzianka !!! tyle zdjęć , można nacieszyć oczy :) piękna Zulka i cudak Franio ! zdrówka dla Was wszystkich ! -
Odwiedzam Lolka :) chociaż wirtualnie :) jak chłopak ze zdrówkiem ?