Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Śpij spokojnie Paula z całą swoją Rodziną ... pamiętam...[*]
  2. I ja pamiętam [*]
  3. I ja zaglądam do Was, Ukryty Smoku :) i serdecznie pozdrawiam :)
  4. Bjuta , a może byśmy wsparli kolejnego biedaczka ze schroniska skoro u Kasi jest wolne miejsce ? co Wy na to , deklarowicze mili ?
  5. Smutna wiadomość :( Korunia już po lepszej stronie , a nam pozostaje tylko pamięć o niej i zdjęcia ...
  6. Kasiu, Ty masz Korę na oku 24 godziny na dobę ,widzisz i wiesz jak się zachowuje .Więc myślę , że Ty wiesz najlepiej co robić ! Babunia jest już wiekowa ,swoje przeszła . pozdrawiam i głaski dla Kory !
  7. Jeśli mogę coś zasugerować , to RTG kręgosłupa szyjnego . Mój Tofcio brał zastrzyki "Solu-medrol", po nich puściło , a też najpierw był sugerowany guz w głowie .Nigdy bym sama nie przypuszczała,że to kręgosłup szyjny może dać takie objawy ,a jednak . Oby się Koruni poprawiło , rtg nie jest inwazyjne ani drogie ,może warto zrobić .
  8. O matko , niedobre wieści ...:( Koruniu ... Ta diagnoza ,to tylko na podstawie tego,co widać , czy były jakieś badania ? pytam , bo mój Tofcio(lat 14 z hakiem),miał podobne objawy .Nie mógł utrzymac się na nogach, kręcił się w kółko i przewracał .Były podobne podejrzenia a okazało się , że to kręgosłup szyjny tak mu dokuczał .Po zastrzykach i rehabilitacji (lasery) ozdrowiał całkowicie .
  9. Dzięki za info i fotki :) Babcia Kora służy za podusię dla Bolka :) cudny widok :) głaski dla obu psiaków !
  10. Dzięki za wieści ,mnóstwo głasków dla Koruni :) a co do dreptania -mój psiak, jak go coś bolało, to tak cały czas dreptał ,nie mógł sobie znaleźć miejsca ,może by trzeba Korę przebadać ?
  11. Dwa lata nie ma już n tym świecie Liderka ... jak ten czas leci ...
  12. Wienio nie żyje od 2009 roku,ale była jeszcze Rumpa i potem nowy psiak dołączył do niej .
  13. I znów tu z sentymentem zajrzałam ,ale widzę, że pusto ... Gackn1,tak dawno Cię nie było na Dogo - może jeszcze tu kiedyś zaglądniesz ?
  14. Bjuta,sprawdź proszę rozliczenia za listopad, bo nie widzę mojej wpłaty a przelew robiłam 1 listopada .
  15. Cudna Kora :) Mój Tofcio również tak sypia -ważne żeby pupka była na posłanku :) Zdrówka Koruniu !
  16. Dawno do Kory nie zaglądałam ... ale widzę , że ma się całkiem dobrze :) i ładnie wychodzi na zdjęciach :) głaski dla wszystkich zwierzaków i oby im zdrówko dopisywało !
  17. Dawno tu nie zaglądałam ... aż wstyd ... a tu takie zmiany ! Piękny Nestorek , bezpieczny i spokojny ,wygrał chłopak los na loterii :) I faktycznie fajna para Franio i Nestor -cudnie , że się dogadali !!! Zdrowia Wam życzę w Nowym Roku i wszelkiej pomyślności !
  18. Zdrówka i spokoju w Nowym ,oby lepszym Roku 2017 !!!
  19. Zdrowych i wesołych Świąt dla Ciebie Jotpeg i Twoich bliskich i zwierzaków ! I oczywiście dla wszystkich tu zaglądających !
×
×
  • Create New...