Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. [quote name='Zofija']Słuchaj -ja własnie uwielbiam "dziwadła", już zresztą w cieszyńskim schronie wypatrzyłam kolejne:). Ona jest boska. Ja ją widziałam osobiście, taka krówcia. Całować i tulić! Prześlę Ci konto po południu-dziękuję!!![/QUOTE] dołączam do grona wielbicielek "dziwadeł" :lol:,choć ja bym to określiła raczej jaką urodę oryginalną i niepowtarzalną :evil_lol: w górę Gumeczko :loveu:
  2. [quote name='jusstyna85']Nie mam pojęcia co z drugą sunią,dopytam. Nie wiem czy konieczne,ale 13-ście lat,to nie jeszcze tak źle...lepiej wysterylizować, niż potem miałaby zajść w ciąże w schronisku,albo ten guz miałby się przekształcić w złośliwego.To chyba decyzja weta. [/QUOTE] pewnie, ze decyzja weta, ale oni czasem tak trochę za szybko mówią "ciąć"... najpierw by ją trzeba porządnie przebadać , bo wiek jest słuszny .
  3. też poproszę o konto- niewiele mogę ale jakiś grosik poleci dla tej nie dość ,że charakternej to jeszcze wybrednej panny :lol:
  4. zaglądam do Rafika a tu takie wspaniałe wieści :lol: więcej szczegółów poprosimy :lol: wszystkiego dobrego Rafiku, wspominaj ciocię Malawaszkę czasem ,bo ona biedna jeszcze nam się z tych emocji roztarga :evil_lol: fotki piękne, psiak fotogeniczny bardzo :lol:, figurkę ma jak modelka :evil_lol:ale pewnie we własnym domku szybko nadrobi straty :lol:
  5. Witamy Laleczkę w niedzielny poranek :)
  6. w górę charakterna dziewczynko :)
  7. Adres już mam, postaram się wysłać jak najszybciej :)
  8. nieaktualne
  9. [quote name='LadyS']Suńka jest fajna, ale na pewno nie powinna pójść do domu, gdzie ktoś będzie ją nosił na rączkach, głasiał i ciumciał - ona nie lubi takich zachowań, a że nie wahała się wcześniej ugryźć, to teraz trzeba jej domu stabilnego, jasno stawiającego zasady, ale cierpliwego i spokojnego. Dla pewności nie powinna iść do domu z małymi dziećmi, które często zachowują się głośno i energicznie.[/QUOTE] no proszę , kto by pomyślał,że to taka niedotykalska panna :)
  10. Gremlinek zaprasza dogociocie na swój wątek , bo mało kto do niego zagląda ...
  11. Ależ Wam było dobrze :), zazdrościmy bardzo :) o fotkach to już nawet nie piszę , bo cudne jak zawsze ... jak to pogoda nie dopisała ? takie upały w Krakowie były, a u Was nie ? pozdrawiamy :)
  12. Śliczna maleńka Pixie poszukuje rodzinki na stałe !
  13. w górę Gremlinku :) kto twój smuteczek zamieni w radość z posiadania domku ?
  14. Laleczka się reklamuje z rana :) patrzcie jaka ona maleńka i fajna :)
  15. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12242950,Odcieto_prad_schronisku_w_Jozefowie___Mamy_czas_do.html?lokale=krakow
  16. to trzymam kciuki, żeby wszystko gładko poszło :thumbs:
  17. Śliczny psiaczek , smutny strasznie na tych fotkach ... w górę !
  18. w górę panno Lalu :) Kraków pozdrawia :)
  19. A tu znowu cichutko, a chłopak reklamy potrzebuje :)
×
×
  • Create New...