Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. [quote name='jotpeg'] Nie możemy się umawiać na wspólne spacery z Toska1, bo jej Tofik ma podobny pogląd na inne psy jak Norek. A szkoda, bo nie wątpię,że miłe byłyby takie wspólne przechadzki :lol: No niestety, Tofiś podobnie jak Norek ma tylko kilku kolegów, z którymi się łaskawie wita bez awantury :evil_lol: Jedynie suczki są dopuszczane do towarzystwa bez zastrzeżeń :lol: chociaż i tak nieco złagodniał (czyżby na stare lata :cool3:) i nie szczeka już na wszystkie zauważone psiaki . Warczy i szczeka natomiast na wszystkie osoby(tzw.zapytaczy:evil_lol: o drogę , godzinę itp.), które chcą podejść na ulicy za blisko do jego pani :lol: Wiem więc doskonale,jak to jest spacerować z takim psim charakterkiem :lol: Zdjęcia jak zawsze piękne , pozdrawiamy serdecznie :loveu:
  2. [quote name='phase']No to trzymamy kciuki i czekamy na telefony. :)[/QUOTE] oby nareszcie ktoś się odezwał !!!
  3. To aż niewiarygodne, że Liderek niejednokrotnie już miał tak wiele ogłoszeń i nic ...żadnego telefonu... w górę psiaku , szukamy domku aż do skutku !
  4. Cudne fotki :) ale się dziewczynkom powodzi.... oby tylko zdrowe były :) głaski dla obu sunieczek !
  5. Są jakieś wiadomości o sunieczce ? zdrowieje ?
  6. [quote name='Ajula']Maksiu jest zarąbisty, ale Ty Neris masz talent - fantastycznie opowiadasz o tym ancymonku, bardzo lubię Twoje opisy :loveu:[/QUOTE] podpisuję się pod tym rękami i nogami :)
  7. Tyle ogłoszeń , plakatów -żeby to wreszcie pomogło !!! Liderek pewnie już nie pamięta,jak to jest wylegiwać się na kanapie i mieć dom i rodzinkę na własność ...
  8. [quote name='Neris'] Na szczęście on jest posłuszny i nie leci do rzeki, trzyma się mnie.[/QUOTE] No proszę,jaki mądry i grzeczny pies, a tu nic tylko na niego narzekają :evil_lol: Trzymaj się zdrowo Maksiu :loveu:
  9. [quote name='Zofija']Potwierdzam wpłaty: 10.09. Toska1-151,0zł 25.09. Toska1 - 25,00zł i DZIĘKUJĘ!!!!!:loveu:[/QUOTE] cieszę się , że choć tak mogłam trochę pomóc :)
  10. Zofijo, dziś zrobiłam drugi przelew (na 25 zł) na konto Gumeczki,jak będziesz sprawdzała, to proszę zerknij na oba :) i potwierdź drugi na tym wątku bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230832-Koniec-matura-egzamin-lekturowo-s%C5%82ownikowo-ksi%C4%85%C5%BCkowy-dla-Gumki-do-12-09-12[/url]
  11. Witaj domku Lalkowo-Bajkowy :lol: takie wieści to miód na nasze serca :lol: prosimy często i dużo :evil_lol:
  12. [quote name='bianka0'][B]Toska1 serdecznie Ci dziękuję za stałą obecność na wątku Lali.[/B] :loveu: Nawet nie wiesz jak ważne było dla mnie to, że jest osoba która tu zawsze zajrzy i podrzuci małą. Dzięki Tobie wątek nie umarł. /QUOTE] Strrrasznie się cieszę , że ta malizna znalazła już swoje miejsce na ziemi :) zapadła mi w serce :) to Wam dziewczyny Laleczka to nowe wspaniałe życie zawdzięcza !
  13. :crazyeye: ale błyskawiczna akcja :lol: fantastycznie !!! Laleczko-Bajeczko :loveu: żyj sobie szczęśliwie w tym nowym domku :multi:
  14. co tam nowego i dobrego u naszego Zgredzia ? :)
  15. [quote name='jotpeg']wyrwaliśmy jeszcze tydzien w plenerze, i zwierzaki byly szczesliwe na letnisku. nie obylo sie bez przygod, ale napisze o tym pozniej (i wkleje foty). a my mielismy remoncik dachu.[/QUOTE] a my czekamy i czekamy...
  16. [quote name='bianka0']Dziękuję Halinko że tu zajrzałaś, Laleczka jest z tych piesków bardziej plaskatych.:p[/QUOTE] i niezwykle urokliwych :) aż dziwne, że jeszcze nie we własnym domku ...
  17. Ale dobre wiadomości !!! dobrego życia maleńka :loveu:
  18. [quote name='Zofija']Słuchaj-będą relacje pisemne i zdjęciowe!!!! Chce potwierdzić wpłatę jeszcze przed urlopem, ale czekam na wyciąg z konta od Kasi. Nie mam bezpośredniego wejścia. Ale jak zostały wysłane to na pewno doszły!!! Zrobię co mogę, aby w poniedziałek potwierzdić . Potem mnie nie ma 8 dni[/QUOTE] nie ma pośpiechu :) miłego i udanego urlopu :)
  19. [quote name='Zofija']Gumencja, Gumeczka, Gumofilec, kofana parówcia już w ds!!!!!!!!!!!!Cała rodzina w niej zakochana!!!!!:loveu: DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA POMOC!!!!![/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :klacz: :bigcool: mam nadzieję , że od czasu do czasu będą jakieś wieści od szczęśliwej Gumeczki ! wszystkiego dobrego Gumko w nowym domku :loveu: i bardzo proszę Zofijo ,pamiętaj o potwierdzeniu wpłaty dla suńki na bazarku ! za parę dni będzie jeszcze jedna niewielka wpłata z drugiego bazarku .
  20. Tyle ogłoszeń dla Liderka :) może mu się wreszcie poszczęści :thumbs:
  21. [quote name='Zofija']Wizyta super - zresztą tak przypuszczałam, bo z Panią rozmawiałam i smsowałam. Tylko transport do Warszawy!!! Pani zapłaci![/QUOTE] o matko :) czyli Gumeczka zaczyna nowe życie :)
  22. [quote name='zakonna']ja niecierpliwie czekam na relację z wizyty[/QUOTE] ja również :)
  23. [quote name='Zofija'][B][COLOR=#006666][FONT=Arial]DANE FUNDACJI DO WPŁAT:[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#006666][FONT=Arial]Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat"[/FONT][/COLOR] [COLOR=#006666][FONT=Arial]43-400 Cieszyn, ul. Limanowskiego 8/3[/FONT][/COLOR] [COLOR=#006666][FONT=Arial]Konto:[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=#006666][FONT=Arial]ING Bank Śląski 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#006666][FONT=Arial] w tytule dla Gumeczki + nick DZIĘKUJĘ!!!![/FONT][/COLOR][/QUOTE] przelew na 151 zł zrobiony :) prosiłabym , aby po wpłynięciu potwierdzić wpłatę na wątku bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231013-Koniec-zapraszamy-go%C5%9Bci-po-ciuszki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Gumki-do-3-09-2012[/url]
  24. [quote name='Toska1']z tego bazarku dla Gumeczki : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231013-Zapraszamy-gości-po-ciuszki-i-różności-dla-Gumki-do-3-09-2012[/URL] udało mi się uzbierać 151 zł :) gdzie zrobić przelew ? czy na to konto ? [COLOR=#006666][FONT=Arial]Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat"[/FONT] [FONT=Arial]43-400 Cieszyn, ul. Limanowskiego 8/3[/FONT][/COLOR] [COLOR=#006666][FONT=Arial]Konto:[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=#006666][FONT=Arial]ING Bank Śląski 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#006666][FONT=Arial]w tytule- dla Gumki + nick z dogo[/FONT][/COLOR][/QUOTE] proszę o info :)
  25. z tego bazarku dla Gumeczki : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231013-Zapraszamy-go%C5%9Bci-po-ciuszki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Gumki-do-3-09-2012[/url] udało mi się uzbierać 151 zł :) gdzie zrobić przelew ? czy na to konto ? [COLOR=#006666][FONT=Arial]Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat"[/FONT] [FONT=Arial]43-400 Cieszyn, ul. Limanowskiego 8/3[/FONT][/COLOR] [COLOR=#006666][FONT=Arial]Konto:[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=#006666][FONT=Arial]ING Bank Śląski 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#006666][FONT=Arial]w tytule- dla Gumki + nick z dogo[/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...