Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. co słychać u Gumeczki ? jakiś odzew z ogłoszeń był ?
  2. [quote name='Mazowszanka']Wczoraj mąż z Warszawy przywiózł. Dziękuję bardzo :) Już dostała dwie tabletki ( po jednej dziennie ). [/QUOTE] Dzięki za info, już się niepokoiłam , że gdzieś poczta zagubiła, bo wysłałam zwykłym listem :) Oby suńce pomogły !
  3. Współczuję bardzo :-( Elton [*]
  4. czy tabletki już dotarły ? głaski dla sunieczki :)
  5. o matko,a to nieszczęście :-( walczcie dzielnie, może jakoś Elton się powoli pozbiera . 12 lat to jeszcze nie taki straszny wiek -jaki psiak jest duży? trzymam kciuki, żeby była poprawa i nie cierpiał biedak :-( a jak Alfik ?
  6. Dzień dobry Laleczko :) czy u Was też tak zimno i leje, że pospacerować się nie da ?
  7. Nikt Gremlinka maluszka nie odwiedził ? podnosimy psiaczka !
  8. Niech idzie maleńkiej to jedzonko na zdrowie , niech nabiera sił :)
  9. [quote name='malawaszka']pytania są tendencyjne :D[/QUOTE] i jak widać fotki też :)
  10. [quote name='malawaszka']no a jak go inaczej nazwać???? :errrr: [URL="http://img18.imageshack.us/i/dsc0733y.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2761/dsc0733y.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] tendencyjne dobrana fotka :cool3: :evil_lol:
  11. [quote name='malawaszka']dziękujemy za uwagę :hand: [URL="http://img10.imageshack.us/i/dsc0664kk.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7545/dsc0664kk.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] pięknie chłopak wygląda :loveu: i chyba jest w niezłej formie sądząc po tych łąkowych gonitwach :) ma doborowe towarzystwo , to i kwitnie !!! jak możesz niedobra pańciu nazywać tego przystojniak zgredem :mad:
  12. to jest dobry pomysł , może Wam się uda go zrealizować ! myślę , że Gremlinek zestresowany musi być tam straszliwie , kto wie,czy w spokojnym i cierpliwym domku nie stałby się normalnym radosnym psiakiem ... dla niego by pasował domek z ogródkiem , żeby się powoli oswajał z ludźmi .
  13. transport Ruda Śl.-> Kraków pilnie poszukiwany !!! żeby suczynka mogła zamieszkać w DT !!!
  14. nikt nie dzwoni po taką fajną Gumeczkę ? niemożliwe ...
  15. Bardzo sympatyczny pysiek ma Laleczka i oczka bystre :) i malutka jest -no same zalety :) a wady jakieś Lala ma ?
  16. Jak Dżordżyk ? lepiej ze zdrówkiem ?
  17. Co tam nowego u Clevisi ? :)
  18. Śliczny piesek . Oby znalazł szybko dom ...
  19. [quote name='Toska1']Adres już mam, postaram się wysłać jak najszybciej :)[/QUOTE] przepraszam za opóźnienie, przesyłka poszła dziś listem zwykłym :)
  20. [quote name='LadyS']Panna ma się dobrze, bardzo ładnie się goi po sterylce, nie ma żadnego wysięku :)[/QUOTE] całe szczęście , bo przy takich upałach to nieraz rany lubią się paprać . czy przelew już dotarł ?
  21. witam maleńką pannę Pixie :lol: jak zdrówko ?
  22. W górę Żuczku, niech cię zobaczą wszystkie wielbicielki miniaturkowych facecików:lol:
  23. Gumka czarnulka, to jej chyba słonko dogrzewa nieźle w te gorące dni ... głaski dla panny Gumki :lol:
  24. śliczny maluszek , myślę,że po ogłoszeniach szybko znajdzie dom !
×
×
  • Create New...