Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Do góry mała ! jesteś cudna , może komuś wpadniesz w oko !!!
  2. jak to ? nikt nawet do Sucharka nie zajrzał ?
  3. reklamuj się malutka Laluniu :)
  4. Śliczna dziewczynka :loveu:, będę do niej zaglądać :lol:
  5. no proszzz...:lol: to ma młody życie jak w Madrycie !!! skorzystaj z zaproszenia i sprawdź na własne oczy, czy to wszystko prawda , może on tam biduś zagłodzony :evil_lol:i przez kociska sterroryzowany :evil_lol:czeka na ratunek ? :evil_lol:
  6. Amigo , masz jakieś wieści z domu Franiola ?
  7. DT dla Sucharka pilnie poszukiwany !!!
  8. śmigaj mała pięknoto na górę !!!
  9. o rany :lol:, jakie piękne uszki :loveu:
  10. o matko , jaki biduś :-( taka młodzizna a już tyle wycierpiał... jak on się teraz czuje ?
  11. [quote name='Aga-ta'] czy ta psia malizna na pierwszej fotce to piesek czy suczka ? i coś o nim-niej wiadomo ?
  12. Wiem , że dla nas zawsze jest za szybko :-( ...ale dożyła pięknego wieku Twoja Czata . teraz , za Tęczowym Mostem jest znowu młoda ... bardzo współczuję , trzymaj się Beata ! Czata [*]
  13. [quote name='jaanka']Dlaczego tu tak cicho ?[/QUOTE] no właśnie ?
  14. [quote name='Neris'] W każdym razie już nie jest taki śliczny, bo na zadku jest "w ząbek strzyżony".[/QUOTE] wcale a wcale nas to nie zraża :evil_lol: ,a kto wie,może i nawet bardziej zachęca ? no bo któryż inny mrówkojad ma tak oryginalny zadkowy fryz ?:evil_lol:
  15. [quote name='Bjuta']Mały, słuchaj Toski :)[/QUOTE] mądrze gadasz Bjuta :evil_lol:
  16. pewnie, że zagląda :) tylko cichutko siedzi :)
  17. jak dobrze , że same pozytywne wiadomości :) Alfik dzielne psisko, wolę życia ma i łatwo się nie poddaje :) wszystkiego dobrego Wam życzę , trzymajcie się ! pozdrawiam :)
  18. Na pierwszą Liderku , na samą górę ! niech cię widzą wszyscy !
  19. Bączku , co z Wami ? jak Alf ? jak znosicie te upały ?
  20. Rodzyniu kochana, już miesiąc minął bez ciebie :-( jak ten czas szybko leci ... ale nie ma dnia, byśmy o tobie nie myśleli... o naszej ślicznej , kochanej , grzecznej , słodkiej Rodzysi...:-( za krótko było ci dane być z nami , zdecydowanie za krótko !
  21. Śliczny piesek o ujmującym spojrzeniu ... trzymam kciuki za pomyślną diagnozę i oczywiście za najlepszy dom i opiekę ! niewiele mogę, ale jeśli będzie zbiórka pieniędzy dla Leonka to proszę o nr konta-dołożę choć troszkę głaski dla maluszka !
×
×
  • Create New...