A Laleczka strasznie śmiesznie wygląda na tym zdjęciu:
[URL]http://images47.fotosik.pl/1450/d7ece29464cb1058med.jpg[/URL][/QUOTE]
obserwuje z bezpiecznej odległości :)
Mój Tofcio też był na początku bardzo zainteresowany naszym szczurkiem Jurkiem,ale obserwacje prowadził z nosem wetkniętym między pręty Jurkowej klatki :cool3:.I w końcu Jurek się wkurzył, dziabnął go w kinola raz ,nawet nie mocno i od tej pory Tofiś z szacunkiem zasiadał do podglądania w odległości metra, nigdy bliżej :evil_lol:
głaski dla Laleczki :)