Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. co słychać u Gumki ? jak się sprawuje w hoteliku ?
  2. i jak ? kuracja już rozpoczęta ?
  3. dzięki bardzo :evil_lol:, mam już takiego jednego łotrzyka w domu :evil_lol:
  4. strasznie biedny ten z pierwszych fotek , przełysiały... co to może być ?
  5. witam się i ja :) mam słabość do takich rozczochrańców :)
  6. [quote name='Ania_i_Kropka']Sucharek wczoraj pojechał do DT do Ornety.:multi: Zamieszkał u Państwa, którzy mają już sunie adoptowana z olsztyńskiego schroniska. Za ok miesiąc Państwo przywiozą Sucharka na kastrację i wtedy podpiszą umowę adopcyjną na stałe. Sucharek od wczoraj nazywa się Gucio.[/QUOTE] wspaniała wiadomość :) i domek i koleżanka dla Sucharka -super :multi: powodzenia malutki :loveu:
  7. Dzień dobry panno Lalu :) mam nadzieję , że dziś już leki dotrą do dziewczynki :)
  8. no i co z niespodzianką ? :) wciąż czekamy i Sucharka podrzucamy :)
  9. głaski wieczorne dla Laleczki :)
  10. [quote name='Jagoda1']Mamy niespodziankę, ale o tym napisze Ania_i_Kropka:).[/QUOTE] no to czekamy z niecierpliwością ,a w tzw.międzyczasie dźwigamy Sucharka w górę !
  11. [quote name='malagos']O mamusiu, śliczna sunia, będzie dobrze..........[/QUOTE] no pewnie, przecież w końcu ten brzusio musi się wygoić !
  12. a jakie to leki ? najważniejsze ,żeby były skuteczne !
  13. [quote name='yolanovi']dziewczyny, może by zrobić wydarzenie na FB maluchowi - tam dużo więcej osób zagląda, większa szansa na DT/DS. Chyba, że już ma zrobione tylko linku nikt nie wrzucił?[/QUOTE] ja niestety nie potrafię :oops:, ale może któraś z dogocioć ? w górę Sucharku !
  14. Dzień dobry mówi wszystkim Laleczka :)
  15. Sucharek szuka domu !!! albo chociaż DT !!!
  16. o matko , suma powalająca :-( może ktoś wspomoże bazarkiem ? ciągniemy Laleczkę w górę !
  17. A Laleczka strasznie śmiesznie wygląda na tym zdjęciu: [URL]http://images47.fotosik.pl/1450/d7ece29464cb1058med.jpg[/URL][/QUOTE] obserwuje z bezpiecznej odległości :) Mój Tofcio też był na początku bardzo zainteresowany naszym szczurkiem Jurkiem,ale obserwacje prowadził z nosem wetkniętym między pręty Jurkowej klatki :cool3:.I w końcu Jurek się wkurzył, dziabnął go w kinola raz ,nawet nie mocno i od tej pory Tofiś z szacunkiem zasiadał do podglądania w odległości metra, nigdy bliżej :evil_lol: głaski dla Laleczki :)
  18. W poniedziałkowy poranek wita was Sucharek :) i informuje, ze domu poszukuje :)
  19. w górę maluchu ! kto Sucharkiem się zauroczy ? chłopak w potrzebie jest !
  20. znowu pusto u Laleczki ... zaglądajcie do niej !
  21. [quote name='tymuś']to fakt w psitulu psiaki źle się nie mają[/QUOTE] w porównaniu z niektórymi schroniskami, to mają super ! ale to nie znaczy, że nie trzeba szukać własnego domu Liderku :)
  22. Sucharku wskakuj na pierwszą , może jeszcze dziś ktoś cię tu zauważy !!!
  23. w górę Laleczko , może ktoś cię wypatrzy i dołączy do twojego wątku !
  24. [quote name='mimiś']cudo! śliczny i malutki -tylko brać na kanapę..[/QUOTE] no właśnie- brać , głaskać i dogadzać takiemu maluchowi to sama przyjemność :)
×
×
  • Create New...