Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Bardzo fajna Gumeczka , strasznie sympatycznie wygląda na fotkach :) a z koleżankami dobrała się pod kolor :evil_lol: głaski dla wszystkich psiaków :)
  2. Fajne fotki,fajne psiaki a Lala to już cud-miód :lol: ależ im tam dobrze u Ciebie , trawka zielona,powietrze świeże , miejsce do biegania ...pozazdrościć ... u mnie w centrum Krakowa trawa wypalona od słońca ledwo zipie , gorąc od betonu i asfaltu,że paść można przy upalnej pogodzie :cool3: chyba się do jakiegoś wolnego kojca u Ciebie przeniosę z Tofikiem :evil_lol: głaski dla wszystkich psiaków , buziak dla Laleczki :lol:
  3. Śliczna , biedna maleńka :-( ta sterylka i wycięcie jest konieczne ? bo jej wiek może budzić obawy co do powodzenia operacji ... a co z drugą sunia ?
  4. dzień dobry panno Lalu :) czy Laleczka już jest ogłaszana ?
  5. znowu nikogo ... jak Lala znosi taka upalną pogodę ?
  6. Clevisia szalona biegaczka , ani się nie obejrzymy, jak zmieni tego benia w charta:evil_lol:
  7. ale wspaniała nowina :) widać na fotkach, że miejsce do biegania jest , towarzysz jest - co więcej chcieć ? powodzenia w nowym domku Clevisiu :loveu: a ciocia stonka pewnie ukradkiem łzę ociera :evil_lol:-łzę radości oczywiście :lol:
  8. [quote name='zerduszko']A mało to łysych chłopów chodzi? ;)[/QUOTE] dokładnie :) niektórzy to nawet specjalnie się na łyso robią :) pięknie zgredek wygląda i widać ,że sobie żyje beztrosko !
  9. i znowu pusto u Lali było... ale my dalej Lalę w górę wypychamy :)
  10. Śliczny chłopczyk , a po kąpielach i postrzyżynach to dopiero musi być cudo :loveu: a braku oczka pod tą grzywką to nawet nikt nie zauważy :)
  11. [quote name='bianka0']Rozmawiałam dzisiaj telefonicznie z DIF, rana już prawie zagojona. :loveu:[/QUOTE] Super wiadomość :) Wreszcie Laleczka odzyska pełny komfort życia :)
  12. Siema Lala :) ;) wskakuj na pierwszą !
  13. [quote name='bianka0']DIFciu jak sobie radzisz z opatrunkami ?[/QUOTE] no właśnie :) czy widać już jakieś efekty ? poprawę ? pozdrawiam i czekamy na znak życia :)
  14. w górę maleństwo !!! niech cię wszyscy zobaczą ! potrzebny dom dla tej drobiny !
  15. A co tu tak cichutko u Norka ? czyżby wakacyjne wyjazdy ?
  16. Dzień dobry Liderku :) w górę się gramol :)
  17. co u Laleczki ? czekamy na jakieś nowe wieści , a może i fotki ? :)
  18. Śliczne i sympatyczne pysio ma Raficzek na tych fotkach , ale chudzieńki on, oj chudzieńki ... a zębiska piękne, takie bielusieńkie :lol:, jeszcze mało używane :evil_lol: głaski dla kudłaczka :loveu:
  19. [quote name='malagos']Zaglądam do małej damy, bardzo mi się ona podoba :)[/QUOTE] liczymy na to ,że spodoba sie też komuś, kto da jej domek :) w górę Lala , na pierwszą !
  20. Laleczka wita w niedzielny poranek :)
  21. Laleczka urocza jest :loveu: niech zdrowieje dziewczynka !
  22. Musi biedaczek przetrwać ten zły czas , później będzie mógł szaleć do woli :)
×
×
  • Create New...