Fajne fotki,fajne psiaki a Lala to już cud-miód :lol:
ależ im tam dobrze u Ciebie , trawka zielona,powietrze świeże , miejsce do biegania ...pozazdrościć ...
u mnie w centrum Krakowa trawa wypalona od słońca ledwo zipie , gorąc od betonu i asfaltu,że paść można przy upalnej pogodzie :cool3:
chyba się do jakiegoś wolnego kojca u Ciebie przeniosę z Tofikiem :evil_lol:
głaski dla wszystkich psiaków , buziak dla Laleczki :lol: