Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Budrysku, przelew na 111 zł zrobiłam 6 lutego, jak sprawdzisz,że wpłynęła kasa ,potwierdź proszę na bazarku :)
  2. Budrysku, bazarek zakończony -proszę o nr konta do przelewu :) jest do wpłaty 111 zł :)
  3. [quote name='Bjuta']Melduję, że wpłynęło 30 od Bety Eso (tak się domyślam) i 30 od Toski (zaksięgowałam na styczeń?) Nasz królewicz ma 740 zł na koncie. Krezus jeden... ;)[/QUOTE] zaksięguj na luty,bo tak jak pisałam ,za styczeń płaciłam jeszcze do schroniska :)
  4. ciepły okład z psa i kota :evil_lol:
  5. jaki piękny portrecik :loveu: i jakie cudne "uchi" :)
  6. Tak sobie oglądam w kółko fotki Liderka z DT i serce mi rośnie-jaki on jest fajny psiak :lol: tyle lat wytrzymał w schronisku... dzielny chłopak :loveu: nareszcie zimę spędza w domu , na poduchach w ciepełku :lol: głaski dla Liderka i oczywiście jego współtowarzyszy :)
  7. o matko, jakie bidusie:-( coś tam z bazarku uzbieramy , już kilka rzeczy kupionych :) zapraszam : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239126-Ubraniowo-torebkowy-bazarek-dla-podopiecznych-Budryska-do-3-luty-godz-20?p=20336581#post20336581"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20336581[/URL]
  8. i ja zapraszam na nowy bazarek dla podopiecznych Budryska :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239126-Ubraniowo-torebkowy-bazarek-dla-podopiecznych-Budryska-do-3-luty-godz-20?p=20336581#post20336581[/url]
  9. ooo, widzę ,że wczoraj wieczorem "spacerowaliście" :evil_lol: po plantach :lol: jak poszliśmy sioo z Tofciem późnym wieczorem to było jedno lodowisko ! Biedak,co podniósł nogę w ważnej sprawie, to się przewracał i tak śmiesznie to wyglądało,że śmiałam się w głos :oops: a jak Norek sobie poradził ?
  10. [quote name='paula_t']Pięknie napisane, kochana Ciotka Toska :calus: Twoje marzenie już połowicznie się spełniło, a nie spoczniemy póki nie spełni się 100%, póki Liderek nie będzie miał wreszcie SWOJEGO WŁASNEGO ludzia :)[/QUOTE] Mam nadzieję, że tak właśnie będzie ! że domek się znajdzie ,że Liderek będzie wygrzewał kosteczki u swojego człowieka :) jakoś moja wirtualna opieka nie przyniosła mu szczęścia :( ,jego poprzednicy ze schroniska dosyć szybko znaleźli domki ... uwielbiam takie małe śmieszne psiaki,im brzydszy tym piękniejszy :evil_lol:,mam takiego małego znajdę-rozczochrańca w domu i gdyby nie jego wojowniczość Liderek dawno byłby u mnie . Nawet nie przypuszczacie cioteczki,jak strrrasznie się cieszę,że Liderek już bezpieczny,w ciepłym domu i w towarzystwie dobrych ludzi !
  11. czyli rozpoczął się nowy rozdział w życiu Liderka :loveu: i ja dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili :lol: Liderku,teraz niech ci tylko zdrówko dopisuje !!!
  12. Liderek pewnie w drodze ,a może nawet już na miejscu ? :)
  13. Ależ tu akcja nabrała tempa :lol: jestem pod wrażeniem :lol: Liderku, jeszcze chwilka , tylko chwilka !!! ponieważ wpłaciłam już dla Liderka do schroniska za styczeń,będę mogła go wspierać w hoteliku dopiero od lutego-sorki,ale z finansami kiepsko :-(
  14. nieaktualne
  15. [quote name='jotpeg']dawno już wyrzekłam się ambicji, zeby wiedzieć, gdzie są jakie knajpy, więc tej akurat nie znam, czyli nie nadążam. Naleśniki czasem jemy w "Kolanku" (dawniej tam był sklepik/warsztat hydraulika). Toska - a pewnie! Grzegórzki rzondzom :evil_lol: dla innych - z lewej, za garażami jest boisko szkolne i szkoła, a z prawej za murem - cmentarz żydowski (jedyny czynny).[/QUOTE] no ja dziewczyna z Grzegórzek jestem,to kto ma rządzić :evil_lol: moja szkoła za tymi garażami... oj, kiedy to było... aż strach liczyć ile lat temu :evil_lol: a Kolanko tez nawiedzam,naleśniczki niczego sobie :facelick: :eating: ,zwłaszcza latem w uroczym wewnętrznym ogródku ! a Młynek to na rogu Dajworu i placu Wolnica jest :)
  16. a pewnie,że znam :) kilka osób z mojej klasy z podstawówki mieszkało pod 13 :)
  17. Piękne fotki :) ale kiedy robione,że tak na nich pusto ?aż się wierzyć nie chce :) wszystkie miejsca znam :) ,baaardzo lubię szwendawki po Kazimierzu, jest tam wiele wspaniałych zaułków, knajpek ,galerii... a że mam blisko,to korzystam :)
  18. [quote name='malawaszka']noo już wiedzieli wiedzieli! ale ja się jeszcze oszukiwałam :lol:[/QUOTE] no cóż.... tak było !
  19. [SIZE=4][COLOR=#006400]Szczęśliwego Nowego Roku dla Gumki i całej jej psio-lu[SIZE=4]dzkiej rodzinki !!! [/SIZE][/COLOR][SIZE=4][SIZE=2] są jakieś nowe wieści ?[/SIZE][/SIZE][COLOR=#006400][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  20. [SIZE=4][COLOR=#008000]Szczęśliw[SIZE=4]ego Nowego Roku !!![/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  21. Szczęśliwego i dobrego Nowego Roku dla wszystkich nas tu odwiedzających !!!
  22. [SIZE=4][COLOR=#008000]Szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku !!![/COLOR][/SIZE]
  23. Myśmy o tym domku Dżordżykowym to wiedzieli już dawno :evil_lol: [COLOR=#008000][SIZE=4] Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku !!![/SIZE][/COLOR]
  24. [SIZE=4][COLOR=#008000]Szczęśliwego Nowego Roku[SIZE=4] !!! [SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][SIZE=2]Jestem wirtualną opiekunką[/SIZE] [/SIZE]Liderka w schronisku i wpłacam na niego 30 zł co miesiąc. Jeśli Liderka uda się umieścić w hoteliku,to oczywiście te pieniądze będą dla niego :)
×
×
  • Create New...