to jest dobry pomysł , może Wam się uda go zrealizować !
myślę , że Gremlinek zestresowany musi być tam straszliwie , kto wie,czy w spokojnym i cierpliwym domku nie stałby się normalnym radosnym psiakiem ...
dla niego by pasował domek z ogródkiem , żeby się powoli oswajał z ludźmi .