[quote name='gackn1']w 2007 r. nasza Rumpa dostała przepustkę na dołączenie/zajęcie wątku Wienia. Własnie Jej czytałam wspomnienia o Wieniu, o ich wspólnych wybrykach, o wsparciu, jakie dawała w trudnych wieniowych chwilach. A teraz sama potrzebuje wsparcia- taka cichutka, spokojna, patrząca ledwie widzącymi oczkami, z przekrzywioną główką, zwisającym uszkiem, całą sobą pytającą:"Co ze mną?"[/QUOTE]
gackn1 ,zaglądasz tu jeszcze czasem ?
co z Rumpą ? napisz słówko :)
starzy "kibice wątkowi" czekają cierpliwie na wieści :)