Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Co tam u Foczusi ? są jakieś wieści ?
  2. [quote name='Toska1']gackn1 ,zaglądasz tu jeszcze czasem ? co z Rumpą ? napisz słówko :) starzy "kibice wątkowi" czekają cierpliwie na wieści :)[/QUOTE] wciąż mam nadzieję ,że Gackn1 się jeszcze tu pojawi ...
  3. o rany :) głosuję na tę cudną parkę już od kilku dni,plebiscyt znalazłam będąc na innym forum , nie wiedziałam,że to Twoi podopieczni Brązowa -trzeba ich rozreklamować !!! dogocioteczki -pomóżcie !!!
  4. Ależ ten czas leci ... :) świętujecie ? wspaniała sunia się Wam trafiła a Bajeczce się trafił wspaniały dom !!! najlepszego dla Was wszystkich i jeszcze wielu takich wspólnych rocznic życzę :loveu: głaski dla obu sunieczek :lol:
  5. myślisz pewnie o Rotti, pamiętam, zmarła chyba w 2004 roku
  6. Zazdrościmy jak zwykle :evil_lol: i czekamy na fotki :) i pozdrawiamy :)
  7. [quote name='gackn1']w 2007 r. nasza Rumpa dostała przepustkę na dołączenie/zajęcie wątku Wienia. Własnie Jej czytałam wspomnienia o Wieniu, o ich wspólnych wybrykach, o wsparciu, jakie dawała w trudnych wieniowych chwilach. A teraz sama potrzebuje wsparcia- taka cichutka, spokojna, patrząca ledwie widzącymi oczkami, z przekrzywioną główką, zwisającym uszkiem, całą sobą pytającą:"Co ze mną?"[/QUOTE] gackn1 ,zaglądasz tu jeszcze czasem ? co z Rumpą ? napisz słówko :) starzy "kibice wątkowi" czekają cierpliwie na wieści :)
  8. o ile dobrze pamiętam to była "Justysia i Grześ"-czy tak ? a przypominacie sobie historię onkowatego "Wienia" u Gackn ?
  9. [quote name='asiuniab'] tu najważniejszy był, jest i będzie Serwo;[/QUOTE] Serwo i Irma ! bo gdyby nie ona ...może byłby ktoś inny, ale to już byłaby inna historia :)
  10. śliczna panienka :) pewnie szybko kogoś zauroczy :) a w hoteliku u Kasi ma za towarzysza mojego ulubieńca małego Liderka !
  11. Toska1

    Ma dom

    piękna z Was para :lol::loveu: życzę Wam jeszcze wieeeeelu takich wspólnych rocznic !
  12. najpiękniejszy taki "opanierowany" :evil_lol::loveu:
  13. ale szybka akcja :) wszystkiego dobrego dla cudnego Czarusia :)
  14. poszła sierpniowa opłata dla naszego ulubieńca :) Liderek :loveu: cudnie wygląda ,widać,że pobyt tam mu służy !
  15. [quote name='Wiedźma']Pewnie wiele osób pamięta Osiołka... Nie wszyscy piszą.[/QUOTE] [quote name='malagos']Pewnie, ze pamiętają, bo i pies, i watek, i osoby tu zaglądające - jakoś to wszystko razem budujące.....[/QUOTE] i ja śledziłam historię Serwo ,jeszcze pod starym nickiem "Toska" ten dzielny psiak i Irma,która tak pięknie wszystko opisywała...to były moje początki na dogo, byłam pod wielkim wrażeniem tej historii :) pozdrawiam wszystkie osoby tu zaglądające :)
  16. śliczny maluszek :) w górę ! pokazuj się wszystkim !
  17. dawno nie zaglądałam do Gremlinka-Fenka... po tym,co przeczytałam-brak słów ... Fenku [*] śpij spokojnie pieseczku :-(
  18. Brawo hell_angel :) podziwiam , bo mam świadomość ,ile pracy trzeba było włożyć w to,aby sytuacja wyglądała tak wspaniale jak teraz !!! głaski dla obu psiaków :)
  19. żal :-( biegaj dziaduniu za Tęczowym Mostem znowu młody i zdrowy ...
  20. też nie mam jak pomóc,ale może trafi tu ktoś, kto pomoże ....
  21. zaglądam do biedaczka i podnoszę !
  22. [quote name='Neris']Mówiłam, że jest w ząbek strzyżony![/QUOTE] żadnego znaczenia to nie ma -Maksio jest jedyny i niepowtarzalny :loveu:
  23. [quote name='cancer43']Co z Tereską? Ktoś zgłosił sie do kakadu i pauli w sprawie pomocy odnośnie konsultacji ?[/QUOTE] no właśnie, czekamy na nowe wieści ! a do tego jeszcze Dogo ostatnio stale szwankuje ...
  24. Pięknie Buzzy wygląda :) prosimy o więcej wieści !
  25. podnosimy w górę Bono -zaglądajcie -potrzebuje pomocy finansowej !
×
×
  • Create New...