Norek wędrowiec jak zwykle super wychodzi na fotkach :)
bardzo mu do twarzy z tym żółtym kwieciem :)
widzę ,że spacerujemy tymi samymi trasami nad Wisłą , tylko widocznie w innych porach -ja z Pyśką wędruję dość wczesną porą, kiedy jeszcze nie ma tego tłumu :)
uważajcie na kleszcze, bo nawet tu ,w centrum ich nie brakuje -wyciągałam już z obu piesów !
pozdrawiamy :loveu: