Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. podnosimy biedaka,który dostał szansę na nowe życie ! prosimy o pomoc-zaglądajcie do niego !!!
  2. Norek wędrowiec jak zwykle super wychodzi na fotkach :) bardzo mu do twarzy z tym żółtym kwieciem :) widzę ,że spacerujemy tymi samymi trasami nad Wisłą , tylko widocznie w innych porach -ja z Pyśką wędruję dość wczesną porą, kiedy jeszcze nie ma tego tłumu :) uważajcie na kleszcze, bo nawet tu ,w centrum ich nie brakuje -wyciągałam już z obu piesów ! pozdrawiamy :loveu:
  3. i dziś znowu pchamy Tereskę na samą górę :) i czekamy na wiadomości o pięknej pannie !
  4. i ja jestem z zaproszenia,niestety na razie mogę tylko podnosić :(
  5. i ja dziękuję za zaproszenie :) śliczny psiak , jeszcze życie przed nim ! miał szczęście,że Wam wpadł w oko ...
  6. nikogo dziś u Tereski nie było ? no to w górę !
  7. już tam zaglądnęłam i postaram się trochę bazarek pohopać ! trzymaj się *zabo*
  8. nieaktualne
  9. śliczna dziewczynka z Tereski :) trzeba łapkę pannie ratować !
  10. [quote name='Nette']Tereska w górę![/QUOTE] i jeszcze raz !
  11. [quote name='Mysza2']On pewnie nie miałby nic przeciwko zasiedzeniu:):), na nieszczęśliwego nie wygląda:)[/QUOTE] dokładnie to samo sobie pomyślałam patrząc na Liderkowe fotki :evil_lol: głaski dla naszego pupila i jego psich towarzyszy :) "czynsz" za maj już posłany :)
  12. [quote name='pucka69']i o operacji - na czym miałaby polegać ...[/QUOTE] czekamy na wieści ! i podnosimy !
  13. Ufff,jak to dobrze,że sytuacja w miarę opanowana ! Neris,jestem pełna podziwu dla Twojego opanowania :lol: Biedny Maksio,coś mu jednak dolega,skoro taki nieswój -głaski dla Maksia :loveu:
  14. i znowu mogę tylko przypomnieć o Teresce ...
  15. o matko :-( to czekamy na wiadomości ! i zdrówka życzymy Maksiowi naszemu ulubionemu :loveu:
  16. [quote name='*zaba*']Troche slaby jest ten watek, brakuje nowych wiadomosci, nowych zdjec. 3/4 watku to hopanie :([/QUOTE] może założycielka wątku zajęta bardzo ? mam nadzieję,że będzie więcej informacji o małej Teresce !
  17. Witamy w sobotę i podnosimy Tereskę :)
  18. [quote name='pati851']zagladamy do Teri[/QUOTE] i prosimy o pomoc dla sunieczki !
  19. [quote name='Jasza']Zaglądam.....[/QUOTE] i podnoszę :)
  20. Dzień dobry :) wita was Tereska i przypomina o sobie !
  21. [quote name='Jasza']Jeszcze uwaga... Przydałyby się rozliczenia w pierwszym poście.:oops:[/QUOTE] masz rację :) przejrzyście prowadzone finanse nigdy nie zaszkodzą ,a myślę ,że nawet zachęcą do pomocy niejedną osobę !
  22. przypomina się Tereska !
×
×
  • Create New...