Oglądamy Wasze zdjęcia z nieustannym zachwytem, piękne macie miejsce na letnisko i widać ,jak zwierzaki fajnie z niego korzystają :)
To wspaniała odskocznia od miejskiego życia w tłoku,kurzu,huku...
nabraliście sił do przetrwania zimy w szarym Krakowie ?
Norek na zdjęciach wygląda na szczęśliwego psiaka , byle zdrówko mu dopisywało !Przepukliną się nie martwcie, tylko ją miejcie pod kontrolą a będzie dobrze :)
ale buzia Norkowi już nieco posiwiała, prawda ? czas leci...
pozdrawiamy cieplutko,może w końcu uda nam się gdzieś w okolicy przypadkowo spotkać :)