Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Rodzyniu,pamiętamy o tobie i wspominamy z łezką w oku ... wspominamy też Lothara,Tosię i Toshiego ...
  2. W górę Bajeczko,już niedługo twoje życie całkiem się odmieni !
  3. [quote name='ocelot']Bajeczka w przyszłym tygodniu pakuje manatki:)[/QUOTE] Wspaniała wiadomość :) reklamujemy Bajkę nieustannie i zapraszamy tu na wątek !
  4. W górę Bajeczko, tak mało osób tu zagląda ...
  5. Bajka szuka wsparcia i zaprasza na swój wątek !
  6. i znowu Bajka na pierwszą stronę !
  7. [quote name='ocelot']To jest tak wdzięczna psinka, jak już przestaje się bać....[/QUOTE] jak będzie w swoim domku z dobrymi ludźmi to przestanie się bać :)
  8. Bajeczka wita w sobotni poranek i zaprasza na swój wątek !
  9. Nieśmiała Bajeczka czeka na pomoc w wyciągnięciu ze schroniska !
  10. Oglądamy Wasze zdjęcia z nieustannym zachwytem, piękne macie miejsce na letnisko i widać ,jak zwierzaki fajnie z niego korzystają :) To wspaniała odskocznia od miejskiego życia w tłoku,kurzu,huku... nabraliście sił do przetrwania zimy w szarym Krakowie ? Norek na zdjęciach wygląda na szczęśliwego psiaka , byle zdrówko mu dopisywało !Przepukliną się nie martwcie, tylko ją miejcie pod kontrolą a będzie dobrze :) ale buzia Norkowi już nieco posiwiała, prawda ? czas leci... pozdrawiamy cieplutko,może w końcu uda nam się gdzieś w okolicy przypadkowo spotkać :)
  11. [quote name='gluchypies']Zapraszamy do Bajeczki![/QUOTE] nieustannie zapraszamy !
  12. Rodzysiu kochana ,dziś przez Tęczowy Most przeszedł Toshi, twój kolega,który nie raz odwiedzał cię u nas w domu... piękny, ogromny i młody,odszedł za szybko :-( przyjmij go tam dobrze ... smutno nam :-(
  13. jak to ? nikogo u Bajeczki nie było ? w górę !!!
  14. [quote name='gluchypies'][COLOR=#000000]Zapraszam na drugą odsłonę bazarku "dodatki dla babki" [/COLOR];-)[COLOR=#000000] w połowie przeznaczonego na Bajkę, a w połowie na Mary: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22?p=21451984#post21451984"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21451984[/URL][/QUOTE] fajny bazarek i cel szlachetny -zaglądnijcie :)
  15. [quote name='ocelot']Oj tak kochana pokazuj, dozbierajmy jeszcze troszkę i będziesz bezpieczna[/QUOTE] no to Bajka w górę !!!
  16. Bajeczko, pokazuj się wszystkim !
  17. zaglądnijcie do Bajki !!!
  18. właściwie,to nie wiadomo, co lepsze ... już tak długo Liderek szuka domu, a to taki fajny psiak :)
  19. podnoszę wątek Bajeczki, niech go wszyscy widzą !
×
×
  • Create New...