Jump to content
Dogomania

dexterka

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dexterka

  1. Poznajecie tego słodziaka?? [IMG]http://i39.tinypic.com/343kprm.jpg[/IMG]
  2. Tutaj można zobaczyć wszystkie "moje" psiaki i nawet siostrzeńca [video=youtube;QKfBLRFP1Bs]http://www.youtube.com/watch?v=QKfBLRFP1Bs&feature=youtu.be[/video]
  3. mam jeszcze czwartego psiaka oraz trzy koty, które aktualnie się obraziły:P coś im się nie podobają co nóż to nowi mieszkańcy...
  4. Mika i Dexter mają od wczoraj nowego kumpla. Póki co brakuje mi czasu na założenie osobnego wątku dlatego przedstawię Wam go tutaj: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.337886726274523.79974.138605206202677&type=1[/url]
  5. wczoraj Madziek odwiedziła Bladego:) i tak o nim pisze: Blady to niesamowity miziak i tulak tylko by sie glasial i przytulal, wlazl opiekunowi na kolanka juz bardzo dobrze zna teren, reaguje na "uwaga schody nie trzeba juz jego tak bardzopilnowac, bo sam sie pilnuje czlowieka niestety wymiotuje po jedzeniu:( Trzeba bedzie go zabrać do weterynarza
  6. OFF Dziewczyny pilnie poszukuję kogoś do zrobienia wizyty p/a koło Lubania. znacie kogoś?
  7. dziewczyny zróbcie piękne zdjęcia- porobimy ogłoszenia:) Ucałujcie ode mnie Morsie....
  8. no właśnie dopiero przy zdjęciach porównawczych widać jakie to maleństwo:)
  9. pozwolę sobie zacytować z fb Fioletowego Psa: "Blind w hoteliku otrzymał nowe imię Blady. Nauczył się na nie reagować, błyskawicznie nauczył się też komendy "siad". Przed nim jeszcze dużo pracy. Pozna też nietypowe komendy jak "prawo", "lewo" czy też takie, które uchronią go przed wchodzeniem w różne przeszkody. Wszystko to ma ułatwić mu funkcjonowanie w świecie, którego nie widzi.... Już teraz widać po nim jak odżył i jak zaczyna cieszyć się życiem. Jesteśmy ogromnie wdzięczni hotelikowi Chata Leona www.zchatyleona.pl za przyjęcie go pod swoją opiekę oraz Wesołej Łapce www.wesolalapka.pl za przygotowanie Bladego do adopcji :-) "
  10. on jest naprawdę cudowny!! Gdyby któraś z Was miała możliwość odwiedzenia go to zakochacie się tak samo jak ja.
  11. [quote name='Ewelinaaa']Ojej, w sumie to była by wspaniała niespodzianka, bo Mika tak jak mówisz jest prze prze cudowna, ale skoro bez wizyty PA to nie wypadałoby tak zrobić. Jak nie ten domek, to inny z pewnością się znajdzie : )[/QUOTE] Mam nadzieję,że niedługo ktoś Miczkę wypatrzy, bo coraz bardziej się w niej zakochuję:lol:
  12. zdjęcia z wczorajszych odwiedzin:)
  13. [IMG]http://i39.tinypic.com/3091ml2.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/30avn8o.jpg[/IMG]
  14. poznikały moje ostatnie posty:( Makusia jest kochaniutka- taka radosna, ciekawska, wszędobylska suczka. Uwielbia 5-letniego siostrzeńca, kładzie się koło niego i sobie bajki razem oglądają. Jest suczka prawie idealną. Prawie , bo zdarza jej się wysmyknąć poza ogrodzenie mojego ogrodu. Ale pracuję nad tymi ucieczkami. Mailowałam ostatnio z pewną panią w sprawie adopcji Miki, ale okazało się ,że miałaby być prezentem -niespodzianką dla dziadków i adopcja miałaby odbyć się bez wcześniejszego spotkania przedadopcyjnego z dziadkami. Niestety to odpada. Być może Pani się jeszcze namyśli i powie dziadkom wcześniej o "niespodziance". Zrobiłam jej też zdjęcia porównawcze, bo znajomi którzy Mikę widzieli najpierw na zdjęciach a potem na żywo byli zdziwieni , że ona taka mała. Wstawiłam też je do ogłoszeń. [IMG]http://i43.tinypic.com/2mqj1v8.jpg[/IMG]
  15. udało mi się w końcu tu wejść!!!!!!!!!! próbowałam chyba dwa dni:P Byłam wczoraj u Bladego:) On ma tam raj!! Właściciel hoteliku poświęca mu sporo czasu na szkolenie, Blady bardzo dobrze odnajduje się na ogrodzie. karmiony jest barfem , którego podobno uwielbia. Jest też dużo mniejszy niż się spodziewałam. Poproszę madziek aby mi zdjęcia przesłała z odwiedzin , bo ja aparatu nie miałam.
  16. Rodowodowy terrier do adopcji!!! [url]http://opolskie.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=370498327[/url]
  17. Rodowodowy foksterier do adopcji!!! [url]http://opolskie.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=370498327[/url]
  18. ale się cieszę,że Tobik trafił do tak wyrozumiałych ludzi!!! chciałabym zobaczyć jak on wskakuje na ten parapet. no i w ogóle chciałabym go zobaczyć... kathar666 kiedy będą zdjęcia??:evil_lol: pozdrawiamy
  19. dokladnie nie wiem, ale sie dowiem:P
  20. Blindzik za dużo dopakowania nie ma:P Juz nie mogę się go doczekać tak blisko mnie!! :multi:
  21. Mika jest cudowna:) Taka grzeczniutka, milutka nakolankowa psinka. Całą noc pięknie przespała, obyło się bez pisków i mokrych niespodzianek. świetna jest- toleruje psy, koty, dzieci. a tutaj zdjęcie od Madziek ze spacerku schroniskowego [IMG]http://i40.tinypic.com/b96ihw.jpg[/IMG]
  22. Dzisiaj trafiła do mojego dt Mika ze schroniska w Opolu:) Jest cudowna. Całkiem nieźle odnalazła się w nowym miejscu, obwąchała wszystko w mieszkaniu, cały ogród, koty i nasze pieski. Wraca całkiem fajnie za zawołanie. To chodząca łagodność. Teraz smacznie sobie śpi zmęczona dzisiejszymi wrażeniami:) [IMG]http://i40.tinypic.com/jh4f28.jpg[/IMG]
  23. [quote name='inga.mm'] zapraszam do KSIĘGARNI KONESERA na sieropsiniec i ciesze sie, że Blindzio będzie miał możliwość rozpocząć nowe życie. Niestety jest kolejna "afera" z Chauwą i jej dt. Trzeba być bardzo ostrożnym w umieszczaniu psów. Dobre dt i hotele dostają rykoszetem za zło, ktore wydarzyło sie w pseudodt Dlatego właśnie ja byłam całym sercem za tym,żeby Blinda umieścić gdzieś blisko zarówno mnie oraz Madziek. Ufaj , ale kontroluj.... Będziemy miały go na oku:) A do okulisty Blind dopiero sie wybiera:)
  24. cichutko tu... ale to chyba znaczy,że maluchy świetnie odnalazły się w nowych domkach:)
×
×
  • Create New...