Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Pikuś był trawnikowym weltykulatorem
  2. boska kanapa :loveu:w zoologicznych to można oszaleć czasami patrząc na ceny
  3. czarny Aleks kocha tarzać się w piachu wtedy robi się siwy , trudno utrzymać w czystości białego psa z długim futrem
  4. mój Maks kiedyś nad jeziorem zobaczył kaczki pod pomostem wykonał skok z wysokości 2 metrów miał puszorek i smycz i zawisł a ja musiałam się wspinać po rusztowaniu żeby go podnieść. Dobrze że miał uprząż a nie obroże bo by się udusił
  5. bardzo Pikuś szczególnie kochał wygryzać dziury w trawniku , Maks podkopuje iglaki a Aleks kopie gdzie popadnie:evil_lol:
  6. ten ogródek tak wygląda tylko dla tego że psy mają do niego dostęp tylko przy okazji jakiś prac , normalnie buszują w tym z tyłu domu .
  7. przeraża mnie ludzka bezwzględność wobec bezbronnego zwierzęcia
  8. płakać się chcę a to dopiero początek wakacji :-(
  9. oj Marcel szukasz nowego hobby na starość
  10. ten ogródek jest tylko ładny wiosną jak kwitną rośliny cebulkowe wtedy jet śliczny
  11. jamniczy raj kocykowy mój Pikuś też kochał rozwalać koce po całym domu Harutek pilnuje okolicy z balkonu
  12. cudowne te zdjęcia widać całe szczęście psiaków:loveu: kochają zabawy w wodzie .Mój Maks kocha tylko przekopywać plaże .
  13. Boski zwierzyniec zawsze chciałam żółwia :loveu:
  14. witamy i pozdrawiamy :loveu:
  15. wszystkiego dobrego Gusiaczku :loveu:
  16. tak własny domek robi różnicę wszystko ma swoje plusy i minusy
  17. bo to ogródek na wejściu do domu a tam nie mają wstępu :diabloti: odcięliśmy wejście i wjazd do domu
  18. Każdemu należy się odpoczynek [IMG]http://images37.fotosik.pl/2118/9fd5d1357fb50723gen.jpg[/IMG]
  19. Ciekawość jamnika:cool3:[IMG]http://images47.fotosik.pl/1876/648cfc8d9d1baae6gen.jpg[/IMG][IMG]http://images50.fotosik.pl/2009/a1d4410fee9be4a8gen.jpg[/IMG]
  20. Jamnicza pomoc i praca w ogródku [IMG]http://images35.fotosik.pl/1964/3088a04c6c5b2108gen.jpg[/IMG][IMG]http://images44.fotosik.pl/751/0d8d3fe83e9de8dbgen.jpg[/IMG][IMG]http://images36.fotosik.pl/534/d98a74fa571c69c4gen.jpg[/IMG][IMG]http://images36.fotosik.pl/534/2253f2563f6b1cbcgen.jpg[/IMG]
  21. to niestety nasza rzeczywistość ja oddała bym wszystko za kilka dni więcej z Pikiem a inny wyrzuci swojego przyjaciela jak śmieć
  22. to czekamy na foty duży buziak dla Amelki :loveu: Tinka prawdziwa wspaniałość wygląda jak moja Tina
  23. słodkie dziewczyny ja kupiłam puszorki u cioci Taks jestem bardzo zadowolona Iguniu trzymaj się maleńka ja też nienawidzę igieł
×
×
  • Create New...