Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ja staram się wprowadzić ograniczenia wygląda dobrze ale już przytyć nie może , nie chcę mieć problemów
  2. ja mam w domu schody chłopak jest w formie każdy go dokarmia plus gotowane obiadki i efekt
  3. Pikuś robiłam wszystko żeby przytył , Maksiu od kiedy jest na lekach trochę schudł a Aleks jest kastrowany więc będzie miał tendencje do tycia muszę mu zmienić suchą karmę na light
  4. :bye:witamy i pozdrawiamy Aleks z warzony przytył 1,2 dieta go czeka:cool3:
  5. [IMG]http://images44.fotosik.pl/739/2864728df03d59b8gen.jpg[/IMG]
  6. Czy te oczy mogą kłamać [IMG]http://images34.fotosik.pl/702/d2acdaf9c6eae9a6gen.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://images38.fotosik.pl/2090/f78dab89e3dfa6d4gen.jpg[/IMG][IMG]http://images40.fotosik.pl/2090/cc8deb984da8046fgen.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://images41.fotosik.pl/2085/8166f2ea71ae356egen.jpg[/IMG][IMG]http://images35.fotosik.pl/1952/dd414b363c9be395gen.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://images38.fotosik.pl/2090/2ec1bbc5a7159a5bgen.jpg[/IMG]
  10. jamniczy wypoczynek [IMG]http://images33.fotosik.pl/706/67c088c86768bbaagen.jpg[/IMG]
  11. Reksio to kopia mojego Aleksa:crazyeye:
  12. biedny maluch moje też nie są zadowolone
  13. witam Gusiaczku i pozdrawiam
  14. jeszcze tylko kilka godzin i będą dwa miesiące pustki [IMG]http://chomikuj.pl/ImagePreview.aspx?id=1329780901[/IMG]
  15. cały czas myślę że usłyszę jego małe stopki na schodach albo usiądzie w drzwiach i będzie mnie wyzywać do wyjścia na dwór , szary kocyk leży pusty, nie mam z kim dzielić jego ulubionej kiełbaski brak mi go bo byliśmy nie rozłączni Maks to bardziej pies mamy Aleks lubi wszystkich ale woli być u rodziców na dole a Pikuś był ciągle ze mną albo po chwili przychodził i teraz jest tylko pustka
  16. tylko Piknika tak mocno brakuje:-(
  17. [IMG]http://www.stronka-agusi.pl/gify/images/664roze37wa0.gif[/IMG]Wszystkiego Najlepszego !!!!
  18. Bianka pełen miesiąc weterynaryjny masz mizianko dla Goliacika ja też przesypiam po narkozie ;) teraz Goliaci ma hoolywoodzki uśmiech
  19. Mizianko dla dzielnego Jogusia .Goliaci trzymaj się chłopie :loveu:
  20. typowo jamniczo choć Aleks ma mało zachowań jamniczych
  21. och Marcel ty kochasz kłopoty;)
  22. piękne nie mogę się napatrzeć :loveu:
  23. to czekamy na wyrok w sprawie zorganizowanej przestępczości
  24. i nadal zaciskam Joguś nie daj się
  25. Atos w wielkim mieście poznał ciocię Isadore:loveu:
×
×
  • Create New...