niestety w życiu zbyt wiele rozbija się o pieniądze .A do tego nie mieszkam sama i mam uczucie ,że wszystkim prócz mnie jest dobrze jak jest .Gdybym nie zależała w zbyt wielu sprawach od innych piesek juz był by u mnie .Niestety życie jest takie jakie jest:-(