Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Aleks nawiązuje sojusz [IMG]http://images37.fotosik.pl/2085/02317618a15343a2gen.jpg[/IMG]
  2. sąsiad za płotem wcale nie jest ciekawy [IMG]http://images35.fotosik.pl/1931/07b71089a0533dbdgen.jpg[/IMG]
  3. Pomocy gonią mnie z aparatem [IMG]http://images41.fotosik.pl/2064/1c47d0085289b132gen.jpg[/IMG]
  4. Jasieńko taki z ciepie kaskader jak z mojego Maksia ;)
  5. Całusy Ewuniu witamy serdecznie:loveu:
  6. jamnik zawsze znajdzie swojemu opiekunowi zajęcie
  7. ja twierdzę że z jamnikiem nie można się nudzić:eviltong:
  8. ta bramka istnieje więcej niż 6 lat przeżyła zastępy psów tylko żaden z nich nie wpadł na pomysł po prostu przejść przez nią
  9. to dlatego że miał być w domu a nie na podwórku
  10. Dzieło czarnego diabła :diabloti:[IMG]http://images35.fotosik.pl/1929/59e00224166ad716gen.jpg[/IMG][IMG]http://images47.fotosik.pl/1841/bf4874ed6a2b7cdfgen.jpg[/IMG]
  11. widziałam i bardzo się cieszę mały zasługuje na własny raj na ziemi
  12. Moje jamniki przeszły same siebie dokładnie wykonały dziurę w drzwiach na podwórko:diabloti:
  13. witam Anico całusy dla Jasi
  14. Bianco tak mi przykro dla ciebie i dla niej trzymaj się :-(
  15. tak życie rzadko kiedy to piękna bajka
  16. niestety w życiu zbyt wiele rozbija się o pieniądze .A do tego nie mieszkam sama i mam uczucie ,że wszystkim prócz mnie jest dobrze jak jest .Gdybym nie zależała w zbyt wielu sprawach od innych piesek juz był by u mnie .Niestety życie jest takie jakie jest:-(
  17. Mario Ołówek dokładna kopia Pikusia dlatego tak bardzo boli że nie mogę go zabrać niestety mam jeszcze dług po leczeniu Pikusia i nie ma szans .Codziennie sprawdzam modląc się żeby już miał domek tak ciężko myśleć że marznie w schronie:-(
  18. zachorowałam na jednego biedaka tak przypomina mi Pika [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1358[/URL]
  19. [IMG]http://images43.fotosik.pl/1853/269074ea66cdaac4gen.jpg[/IMG][IMG]http://images36.fotosik.pl/496/8ffeecae8041804fgen.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images39.fotosik.pl/2057/ca5e4b1486c24d68gen.jpg[/IMG][IMG]http://images43.fotosik.pl/1853/06c467837da04e08gen.jpg[/IMG]
  21. Aleks nocą [IMG]http://images35.fotosik.pl/1927/6498351ddefade56gen.jpg[/IMG]
  22. tyle ich czeka na dom jeden złamał mi serce taki Pikuś tylko czarny
  23. nie miał ale nie miał też ciebie i to cały minus
×
×
  • Create New...