Maksio nienawidzi obcinania pazurków.Pierwsze lata nie pozwalał dotykać łapek , wet i mój tata plus kaganiec i żelazny chwyt .Na starość złagodniał i nie walczy
Mój Maksio to romeo niestety od kiedy zamieszkał u mnie suczki ogląda z bezpiecznej odległości , Pikuś bywał średnio zainteresowany, Aleks kastrat olewa kobiety
karmienie tygrysów czyli co sąsiad ma w misce [IMG]http://images38.fotosik.pl/2070/4b82156600cd4e64gen.jpg[/IMG][IMG]http://images40.fotosik.pl/2070/fd3c1a31d7d8ea58gen.jpg[/IMG]