nie pozwolili bawić się farbą a ona czarna jak ja:evil_lol: [IMG]http://images61.fotosik.pl/37/862d26789bdb5bc2gen.jpg[/IMG][IMG]http://images63.fotosik.pl/37/1a7a4dacfe520c72gen.jpg[/IMG]
ja patrzę w lewo ty obserwuj prawo [IMG]http://images62.fotosik.pl/37/27ce83444bd7648bgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/37/f33eb6a0ad7b3615gen.jpg[/IMG]
dziś była praca w ogródku (zbiorowa ) cięcie iglaków plus malowanie płotu psy pomagały:diabloti: [IMG]http://images63.fotosik.pl/37/136a2807eea6a579gen.jpg[/IMG][IMG]http://images63.fotosik.pl/37/20e30e88e9f586b2gen.jpg[/IMG]
Maksik pozdrawia też odżył po upałach , Aleks znowu zrobił dziurę w drzwiach :diabloti: plus kocha chować się w iglakach i kopać dołki zmienia wtedy kolor :evil_lol:
tylko kilka z zeszłego tygodnia zaznaczam że prezentowana piłka to teraz szmatka na sznurku po 7 dniach użytkowania [IMG]http://images63.fotosik.pl/32/c65c42a3e29d19bcgen.jpg[/IMG][IMG]http://images62.fotosik.pl/32/385cb089b7bf3fe4gen.jpg[/IMG]
oj przybrał prawie 2 kg ale doktor mówi że okaz zdrowia choć dostaję mniejsze porcje już on kocha gotowane jedzenie nawet warzywa w obiadku kocha i psie przysmaczki .Jest rozpieszczony na maksa zdjęcia dziś lub jutro