Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. uwielbiam Antka:loveu:
  2. ale mam mój kość [IMG]http://images61.fotosik.pl/37/e6786d1c2df0785egen.jpg[/IMG]
  3. nie pozwolili bawić się farbą a ona czarna jak ja:evil_lol: [IMG]http://images61.fotosik.pl/37/862d26789bdb5bc2gen.jpg[/IMG][IMG]http://images63.fotosik.pl/37/1a7a4dacfe520c72gen.jpg[/IMG]
  4. Aleks melancholijny [IMG]http://images61.fotosik.pl/37/f80009c0e3d80f05gen.jpg[/IMG] Maksio zamyślony [IMG]http://images65.fotosik.pl/37/ab230dc3dd6cf091gen.jpg[/IMG]
  5. Maksik planuję kolejne posunięcia [IMG]http://images63.fotosik.pl/37/43ce3e93047c1e2bgen.jpg[/IMG]
  6. każdemu należy się odpoczynek [IMG]http://images62.fotosik.pl/37/6d58c0ade2029b94gen.jpg[/IMG]
  7. i miś też ma pomagać [IMG]http://images65.fotosik.pl/37/6e1a066e68e9f51agen.jpg[/IMG]
  8. i pomagam głupim kobietą [IMG]http://images61.fotosik.pl/37/0062b1b0c41e3ebbgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/37/08261b4c322b96d1gen.jpg[/IMG]
  9. Maksel nadzoruje (ruch na ulicy )[IMG]http://images62.fotosik.pl/37/4852217eb205f28cgen.jpg[/IMG]
  10. miś też pomaga :evil_lol:[IMG]http://images61.fotosik.pl/37/afc6139fc4f6d679gen.jpg[/IMG]
  11. ja patrzę w lewo ty obserwuj prawo [IMG]http://images62.fotosik.pl/37/27ce83444bd7648bgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/37/f33eb6a0ad7b3615gen.jpg[/IMG]
  12. dziś była praca w ogródku (zbiorowa ) cięcie iglaków plus malowanie płotu psy pomagały:diabloti: [IMG]http://images63.fotosik.pl/37/136a2807eea6a579gen.jpg[/IMG][IMG]http://images63.fotosik.pl/37/20e30e88e9f586b2gen.jpg[/IMG]
  13. uwaga spać nie dają [IMG]http://images63.fotosik.pl/37/bd78ed716aec0f6dgen.jpg[/IMG]
  14. ja już zasypiam [IMG]http://images61.fotosik.pl/37/9ce20f1ffb0d4dcbgen.jpg[/IMG]
  15. Wszyscy gotowi do łóżka [IMG]http://images63.fotosik.pl/37/4cb747bee4035a5dgen.jpg[/IMG]
  16. to jest fotel Aleksa tata musi siedzieć na kanapie:diabloti:
  17. lepiej bo zmieniła się pogoda ale pomogły ustabilizować ciśnienie
  18. ja szukałem zamka żeby zdjąć ale felerny jestem nie wszyli poszukujący Aleks
  19. Maksik pozdrawia też odżył po upałach , Aleks znowu zrobił dziurę w drzwiach :diabloti: plus kocha chować się w iglakach i kopać dołki zmienia wtedy kolor :evil_lol:
  20. [IMG]http://images63.fotosik.pl/32/2dc8e37a34d4d460gen.jpg[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/33/d1c744d5405cf2c0gen.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images64.fotosik.pl/33/4814fb5127af62d4gen.jpg[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/33/5e87963858eab093gen.jpg[/IMG]
  22. tylko kilka z zeszłego tygodnia zaznaczam że prezentowana piłka to teraz szmatka na sznurku po 7 dniach użytkowania [IMG]http://images63.fotosik.pl/32/c65c42a3e29d19bcgen.jpg[/IMG][IMG]http://images62.fotosik.pl/32/385cb089b7bf3fe4gen.jpg[/IMG]
  23. oj przybrał prawie 2 kg ale doktor mówi że okaz zdrowia choć dostaję mniejsze porcje już on kocha gotowane jedzenie nawet warzywa w obiadku kocha i psie przysmaczki .Jest rozpieszczony na maksa zdjęcia dziś lub jutro
  24. Nikt jest po pierwszym psie jakiego znałam w moim życiu pinczerku dziadka Mice , dziękuję za życzenia:loveu:
×
×
  • Create New...