tęskni , nie rozumiem ludzi którzy twierdzą że zwierzęta nie czują głębokich emocji .Maksik był taki kilka miesięcy teraz jest lepiej i Ganga się otrząśnie choć tęsknota zostanie .Biedna mała
A jak Rambo?
[quote name='Isadora7']Cudne Mikołaje i dały się sfotografować. Ja poległam.[/QUOTE]
z Maksem jakoś poszło choć zrobiłam dobre 20 zdjęć ogona i uszu , Aleks to zakała chciał pogryźć czapkę , 3 sekund w miejscu nie usiedzi