Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. piękności :loveu: właściwe miejsce dla jamnika
  2. [IMG]http://images62.fotosik.pl/424/869edcbcb352ec86gen.jpg[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/423/a22c5f9bd468ad9fgen.jpg[/IMG]
  3. a teraz trochę śmiechu jak zawsze zawartość każdej przesyłki pocztowej należy do Aleksa [IMG]http://images62.fotosik.pl/424/e5a1b381347da6aagen.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/422/fbce744b90d09feagen.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://images63.fotosik.pl/422/416a57bbe9963c16gen.jpg[/IMG]
  5. wczoraj była kolejna rocznica odejścia Pikusia spędziłam dzień wspominając [IMG]http://images63.fotosik.pl/422/7c27f981c0905590gen.jpg[/IMG]
  6. oj tak Maks jak czasem spojrzy to jak by znał mądrość całego świata tylko mówić nie chcę
  7. takie staruszki są kochane mimo że kruche i chorowite mają w sobie tyle chęci do życia
  8. ten koc był ukochanym Pika zawsze mnie z pod niego wyrzucił był jego przez zależenie teraz jest Maksia a Aleks uwielbia na nim leżeć
  9. kruchutka myszka od śmierci Pikusia postarzał się bardzo bielutki i taki powolny coraz więcej śpi
  10. [IMG]http://images65.fotosik.pl/416/95e9813e67afed9dgen.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://images61.fotosik.pl/415/8c066a27f4067f60gen.jpg[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/416/190a6ed2bad75f81gen.jpg[/IMG]
  12. obiecane fotki z wczoraj wieczora i nie zadowolony jamnik o poranku [IMG]http://images63.fotosik.pl/415/76c6fb30dba39f9dgen.jpg[/IMG][IMG]http://images65.fotosik.pl/416/ad4c13f1b3ea61dfgen.jpg[/IMG]
  13. super piękna panienka domki będą się biły
  14. zrobiłam kilka zdjęć tzn,2 jutro wrzucę
  15. nie tylko vetmedin i cukierek jedna sztuka starcza na 5 dni tylko aby nie poczuł leku nie wiem dlaczego ale vetmedinu inaczej nie zje , inne ukrywam w kurczaku i bezproblemu
  16. ja kupuję takie z małą ilością czekolady i nadzieniem trufelkowym wgniatam tabletkę w kawałek cukierka .Przerobiłam metodę pasztetową serkową kiełbaskową i pluje tabletkami więc wtykamy w cukierka
  17. dziś bardziej żywotny choć nóżki nie nadążają
  18. Celinko ja Maksiowi Vetmedin podaję zawinięty w cukierek czekoladowy byle był miękki i plastyczny i nie mam problemu Pikuś leki dostawał prosto do gardełka bo wszystkie wypluwał
  19. Maksio na szczęście zaczął jeść , zjadł swój obiadek trochę jogurtu i pije . Ożywił się szczeknął i tupta w swoim tempie Aleks by go dwa razy stratował w drodze do kuchni:shake:
  20. jest źle .... Maksio miesiąc temu serce bardzo osłabło , pojawił się kaszel kilka wizyt badań wróciliśmy do wysokich dawek leków poprawiło się kaszel ustąpił , oddychał lepiej serduszko zwolniło .Od kilku dni taki słaby osowiały jakby nie dosłyszał i niedowidział znowu kaszel ,dziś przestał jeść .Mamy antybiotyki zapalenie ucha i płuca . W poniedziałek kolejna wizyta taki kruszynka malutka w kocyku leży . Na szczęście wątroba w normie .
  21. Maksiu jest w bardzo złym stanie :-(
  22. super Pirat walcz mocno ,mój Maksik niestety przegrywa swoją walkę :-(
  23. Pirat chłopie nie możesz nas tak martwić Aleks
×
×
  • Create New...