Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. [IMG]http://pomyslnaprezent.blox.pl/resource/Twoj_specjalny_dzien.jpg[/IMG] [COLOR=#800080][B]​WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!![/B][/COLOR]
  2. środek nocy ja w kurtce dodam krótkiej w ogrodowych klapkach z piszczałką ganiam psa po podwórku :evil_lol:
  3. wręcz wydaje przeraźliwy pisk kupiłam na bazarku kilka piszczałek strasznie niszczy ale kocha jak piszczy . To jedyny sposób aby zwbabić go z dworu do domu bierzesz meow meow (piszczący tygrys) stajesz w drzwiach i rozpoczynasz koncert po kilku sekundach czarny jest z powrotem .Jedyny minus sąsiedzi uważają cię za osobę o słabej kondycji umysłowej :cool3:
  4. [IMG]http://images65.fotosik.pl/534/bc51cafd7a8c3d75gen.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://images65.fotosik.pl/534/133febf3657031c3gen.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://images61.fotosik.pl/532/72f218ea400b2150gen.jpg[/IMG] co się gapisz.............. [IMG]http://images62.fotosik.pl/535/8bd6abb948a6b46agen.jpg[/IMG]
  7. Aleks i piszcząca kura [IMG]http://images65.fotosik.pl/534/2de839bb70393b3egen.jpg[/IMG]
  8. Maks też kopać biegać i zgarniać bruk a pazury rosną
  9. Anico on szalał normalnie to dwie lub trzy osoby go trzymały ostatni rok złagodniał trochę , raz miał by prawie zwichniętą nóżkę tak walczył a płacz i warknięcia plus ugryziony doktor to była norma
  10. jutro muszę zadzwonić i jedziemy na pedi do innego miasta bo u nas nikt nie obetnie pazurków
  11. kitki zadają szyku:loveu: ja też polecam naftę na słabe włoski , prawdziwy aniołek z Amelki
  12. Aleks jeszcze ciętych nie miał i ma króciutkie Maksiu rosną jak na drożdżach
  13. Super wiadomość Goliacik i piłeczka :loveu:
  14. pozdrawiamy Doroto :bye:
  15. witamy i pozdrawiamy !!!
  16. Bardzo dziękujemy za życzenia :loveu:
  17. uparciuch był na spacerze dyszy ale chodnik zgarnia nawet Aleks musi się wysilić żeby mu kroku dotrzymać. We wtorek musimy jechać do drugiego doktora na obcięcie pazurków wasze też tak mają Maks musi mieć obcinane co 2, 5 tygodnia teraz nie był prawie miesiąc i ma szpony:shake:
  18. [IMG]http://images65.fotosik.pl/525/f926a7c6e7358de7gen.jpg[/IMG]
  19. i Aleksander kontra pelikan [IMG]http://images63.fotosik.pl/524/76fbec235cba8399gen.jpg[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/525/c35d3c93d47e286cgen.jpg[/IMG][IMG]http://images62.fotosik.pl/525/fbb8f666f77fd54cgen.jpg[/IMG]
  20. i z serii muszę wyzywać moją pańcie [IMG]http://images64.fotosik.pl/525/694d77bd36562b61gen.jpg[/IMG][IMG]http://images63.fotosik.pl/524/444425cee0af9ac2gen.jpg[/IMG][IMG]http://images62.fotosik.pl/525/8cf76bc7ddd41bb7gen.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images65.fotosik.pl/525/3c8da19236007de8gen.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/523/b0efc808ccd4b312gen.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/523/3bd9b6bcf90fce94gen.jpg[/IMG]
  22. trochę fotek z dzisiaj [IMG]http://images63.fotosik.pl/524/23343e299417cbe9gen.jpg[/IMG]spotkanie przy płocie
  23. wizyta jutro cały czas jesteśmy w kontakcie z doktorem , Maksiu kocha swoje spacery tylko już nie ma siły
  24. dziś bez zmian na spacerze nie był bardzo płakał
  25. płonna nadzieja niestety słabiutki , 30 metrów spaceru i ma dosyć a tak chce iść :-(
×
×
  • Create New...