Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. cioteczki dzięki za wsparcie dwóch bidulek a sprawa wpływu z wienca wyjaśniajcie szybko teraz bank nie ma obowiązku sprawdzania czy numer konta zgadza się z pośiadaczem konta.Nie wiem kiedy ale jak mi się uda to może do końca lipca uszykuje wam książki na bazarek
  2. Jumka jest jak mój Piki dopóki ktoś nie patrzy na łapki to rasowiec wystawowy kolor ryjek wszystko tylko łapki takie przydługie ale to nic nikt nie jest idealny a Jumka śliczna dziewczyna!
  3. piękna mała ile ona już przeszła w swoim życiu:shake:
  4. nie nie jestem wolontariuszem trafiłam przypadkiem może ktoś adoptuje ja wirtualnie przepraszam za kłopot więcej nie będe
  5. adres strony [url]www.uwandy.schronisko.net/adopcja-id-51810.html[/url] przepraszam że pisze tak ale dogo ze mną niewspópracuje
  6. :bigcry:w schronisku ''U WANDY" okolice Szamotuł wielkopolska jest staruszka jamnika długowłosego w złym stanie
  7. Ząbku jesteś absolutnie cudowny!!!!!!!
  8. pozdrowienia dla Dosi oby lekarstwa pomogły
  9. a ja będe ci Ząbku życzyć miłego poranka!!!
  10. czy tym staruszką które kochały całym sercem nie należy się godziwa starość ludzie są bez serca zapominają że kiedyś też beda starzy
  11. prosimy o nowe zdjęcia nawet bardzo
  12. i jeszcze raz podrzucę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. bidulku do góry wysoko nie tak wyobrażałeś sobie swoją starość
  14. właśnie co u Karmelka?nadal brak chętnych
  15. w góre kochany maluszku
  16. śliczna dziewczyna!!!!!!!!!
  17. ciotki to już przypomina próbe zatrzymania powodzi łyżeczką od herbaty czy ludzie nie mają sumienia?!
  18. :bigcry::bigcry:Amisiu ile twoje serduszko musi wycierpieć:bigcry::bigcry:
  19. mały diabełku do góry śliczny pyszczku
×
×
  • Create New...