Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. proszę daj ją na jamniki w potrzebie banerek niżej to ją Danka zapiszę na pierwszej stronie i więcej ludzi ją wypatrzy
  2. ja też się z tym zgadzam uważam że cała wine ponosi weterynarz diagnozujący na oko i on powinien za to odpowiadać
  3. :cool3:musiał mu smakować
  4. obydwa są słodkie a Ares jest jak mój Kacperek życze im dobrych domków
  5. ja też żyłam nadzieją mała ma pecha jak Ami:placz:
  6. biedna kruszynka trzymam kciuki za zdrowie
  7. oby się udało!! trzymam kciuki
  8. wiem coś o tym dobrze że zdarzyłaś na czas jest taki słodki
  9. już się zapisuje mój Pik wyglądał tak samo jak do mnie przyjechał a straż mówiła że było jeszcze gorzej
  10. absolutna słodycz ogonek na pewno się wygoi i włosy odrosną ten czarny też słodziak przypomina mi mojego Kacperka (tm) tylko Napoleon taki potęzny się wydaje a czarny chudzinka[URL]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_redface.gif[/URL]
  11. karmelek górą oby zimy nie musiał w schronie spędzić
  12. :laola:i ja dołączam się do życzeń
  13. odwiedzam i podnoszę mam nadzieje że allegro pomoże
  14. cudowna wiadomość ale zdjęcia nie widać
  15. podrzucam malucha i czekam na zdjęcia
  16. mocno trzymam kciuki!!!
  17. do góry modelka Jumka!!!!!!!!!!!!!!
  18. Jest taki słodki!!powinien szybko trafić do nowego domku!
×
×
  • Create New...