mam pomysł cała dogo zacznie grać w totka jak wygramy to założymy fundusz dla psów które zostają w dt na stałe będzie na karme,leczenie i szczepienia...no a teraz schodze na ziemie mam nadzije że Ząbekznajdzie dobry domek tego mu z całego serca życze