Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ja też odwiedzam i jestem moim chorym serduszkiem z Karmelkiem
  2. Ząbku kochany moje pieski zaciskają łapki za nowy domek dla ciebie
  3. jestem sercem z Norel:kciuki:trzymam kciuki za psinke
  4. paczka 6kg książek właśnie wysłana do magdalenki romanse,kryminały i poradnik
  5. to cudownie że będzie kochana i będzie miała psich przyjaciół
  6. może dlatego ktoś się jej pozbył spróbuj nagrania kota ja też adoptowałam jamnika i się okazało że jest na jedno oczko prawie ślepy ale drugie udało się uratować.ładne imię!
  7. trzeba ludzi tu sprowadzić biedne zwierzaki może być problem:shake:
  8. co u chłopaków jest szansa na zdjęcia?
  9. do góry słodziaki w sierpniu dorzuce grosz dla suniek teraz niestety nie mogę
  10. no to teraz ja z moją figurą czołgu ide jak taran! co tu takie pustki?
  11. musi być dobrze piesek słodko wampirowaty:loveu: a muflon po prostu boski:evil_lol:
  12. dziękuje za tak dobre wiadomości jest cudowna może dlatego nie chciała spać na wersalce bo tego nie zna może spała tylko podłodze lub co gorsze w budzie.jamniki szybko przyzwyczajają się do dobrego.a jak ma na imie?
  13. ciotki będe wysyłać książki na bazarek skarpety Talcott to może zrobicie podział dochodu skontaktuje się z magdalenka1
  14. ciotki do jutra wieczora proszę o adres to prześle książki zobacze ile mi wejdzie w karton i był by bazarek dla skarpety i Dusi
  15. :razz:ma nóżki jak modelka mój Pikuś musiał mieć tylną lewą łapke złamaną i jest krzywa jak idzie to zawija jak modelka w Paryżu:lol:
  16. śpij spokojnie maleńka jedyne pocieszenie jest takie że ostatnie tygodnie była kochana
  17. :-(trzymam kciuki i tylko modlić się można
×
×
  • Create New...