Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. szkoda tylko że dla jego "rodziny" przestał taki być
  2. ;)jak mój Pik przyjechał do mnie ze schroniska i wziełam go łóżka położył się na plecach i ząbkami przygryzał kołdre i przysięgam uśmiechał się.Może on po raz pierwszy może się tak bawić
  3. świetny pies jak w domu bedzie się dobrze zachowywać to ideał
  4. Do góry maluchy!
  5. coś tu pustki a Ami taka śliczna no i ma charakter
  6. on jest słodki i super że wszystkich akceptuje a ta próba w domu wskazana
  7. taki kolankowy z charakterem
  8. tego mi nie brakuje poczekam
  9. chociaż coś bidulek
  10. :multi::multi:super ma cudownie:multi::multi:
  11. moje jedzą royal bo to jamniki i nie jedzą tyle co duży pies
  12. moje raz na tydzień mają gotowane bez soli z warzywami serce wieprzowe i raz w tygodniu gotuje pierś kurczaka Pik lubi jak dodam makaronu Maks je mięsko z suchą karmą.Mam pytanie moje psy kochają karme dla kotów saszetki.dokarmiam koty i kiedyś zostawiłam miseczki i moje psy je dopadły teraz jak poczują że szykuje to dostają kuku
  13. to naprawde dobra wiadomość to dobre traktowanie inna karma i miłość potrafią zdziałać cuda Dosia będzie piekna
  14. wpłaciłam mój datek moje jamole jedzą Royal Canin albo coś na E
  15. i my nazywamy nasz gatunek rozumnym żegnaj maluchu mam nadzieje że po tamtej stronie zaznasz tylko szczęścia
  16. to czekam na zdjęcia
  17. :Dog_run::Dog_run:dojechali?
  18. i znowu mi banerek znikł załamać się można
  19. Są jakieś wieści o królewnie?
  20. ja też kiedyś muszę się nauczyć ostatnio ogłoszenie o sprzedaż samochodu robiłam godzine taka ze mnie łamaga
  21. to może dla odmiany jakaś dobra wiadomość po proszę
×
×
  • Create New...