opowiem ci jak to było z moim Pikiem szukałam 2 jamnika i trafiłam na ogłoszenie zadzwoniłam pies był w Milanówku a ja mieszkam 70km od Gorzowa wiec widziałam tylko zdjecia psa znałam z rozmów 6.02 przyjechał do mnie był chudy jak szkielet i jak się okazało bardzo dziki miał zaropiałe oczy i żle zrosnietą noge po złamaniu.Psa kochamy ale przeszliśmy swoje pik nas gryzł i mojego drugiego jamnika on nie ostrzegał tytlko się rzucał.Długo trwało zeby go udomowić.dotego operacje oczu już 2 grozi ślepota gdybym go poznała nie wiem czy bym go adoptowała ale mam doświadczenie i to pomogło.
za-poznaja sie wrazie czego beda znali charakter przeciw-mogą niechcie oddać,powiedzą że zrobią sterylke a nie wykonają no i najgorsze jak się coś nie spodoba i zrezygnują to mała przeżyje szok.Nie wiem sama
Lepiej że wiesz teraz niż za trzy miesiące a jak chcą super ładnego psa to niech kupi od prawdziwego hodowcy za kilka tysięcy:angryy: ludzie są porąbani a za 3 lata jak będzie stara i brzydka tą ją wyrzucą co za potwory niech się przyznają że chcieli rozmnażać:mad:
Prawdziwy ja też mam 2 przygarniete jeden znaleziony na ulicy 6lat temu drugi od straży dla zwierząt pierwszy 0 4 w nocy wył do księżyca przez tydzień potem mineło a drugi adoptowany 5 miesięcy temu śpiewa i szkacze jak kot po meblach poprostu trzeba złapać dystans kochać
;)mi się wydaje że Ząbek tak troche czaruje tak mu dobrze u ciebie Kasiu że niechce nowego domku kto go tak pokocha jak ty;) a co do ludzi to psy są lepsze