Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Daj ją najeden dzień zawiez rano odbierz pod wieczór i zobaczysz ale adopcja dopiero po sterylce.Posłuchaj swojego przeczucia ono rzadko się myli.
  2. opowiem ci jak to było z moim Pikiem szukałam 2 jamnika i trafiłam na ogłoszenie zadzwoniłam pies był w Milanówku a ja mieszkam 70km od Gorzowa wiec widziałam tylko zdjecia psa znałam z rozmów 6.02 przyjechał do mnie był chudy jak szkielet i jak się okazało bardzo dziki miał zaropiałe oczy i żle zrosnietą noge po złamaniu.Psa kochamy ale przeszliśmy swoje pik nas gryzł i mojego drugiego jamnika on nie ostrzegał tytlko się rzucał.Długo trwało zeby go udomowić.dotego operacje oczu już 2 grozi ślepota gdybym go poznała nie wiem czy bym go adoptowała ale mam doświadczenie i to pomogło.
  3. za-poznaja sie wrazie czego beda znali charakter przeciw-mogą niechcie oddać,powiedzą że zrobią sterylke a nie wykonają no i najgorsze jak się coś nie spodoba i zrezygnują to mała przeżyje szok.Nie wiem sama
  4. Mała do góry ona musi mieć sterylke taka pięknosć
  5. :buzi:Moje kochane ryjki:buzi:ciocia śle buziaki:buzi:
  6. telefon dzwoń Suzi chce do domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. Nie jesteś wredna tylko szukasz kompromisu dobrego domku dla psa i każda wątpliwość trzeba sprawdzić
  8. Lepiej że wiesz teraz niż za trzy miesiące a jak chcą super ładnego psa to niech kupi od prawdziwego hodowcy za kilka tysięcy:angryy: ludzie są porąbani a za 3 lata jak będzie stara i brzydka tą ją wyrzucą co za potwory niech się przyznają że chcieli rozmnażać:mad:
  9. Prawdziwy ja też mam 2 przygarniete jeden znaleziony na ulicy 6lat temu drugi od straży dla zwierząt pierwszy 0 4 w nocy wył do księżyca przez tydzień potem mineło a drugi adoptowany 5 miesięcy temu śpiewa i szkacze jak kot po meblach poprostu trzeba złapać dystans kochać
  10. Piękność szybko znajdzie domek chyba że już znalazła?
  11. :calus:Pustki straszne pustki całusy Karmelku:calus: dużo całusów:calus:
  12. Podobno jest duża poprawa ale to nigdy nie wiadomo do góry maluchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. Czekamy na zdjęcia piękności!!!
  14. W góre maleńka Suzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. Dziewczyny musimy policzyć bazarek dał 150 zł ile koszty weta i zobaczymy ile brakuje i będziemy myśleć co dalej
  16. Powiem tak absolutna piękność i do tego super mądra sama sobie domek wybrała:cool3: zostanie na troche?
  17. Absolutnie cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Absolutny rogaty Aniołek wszystkiego dobrego Turtusiu
  19. oby coś z tego wyszło żal maleńkiej
  20. Czyli będzie sterylka?
  21. :calus: zaglądam słodziaki bardzo bym chciała was przytulić do góry maluchy!!!!!!!!!!!!
  22. :zly7:Ręce opadają mam tylko takie pytanie kiedy będzie wiadomo co jej faktycznie jest biedactwo:-(
  23. ;)mi się wydaje że Ząbek tak troche czaruje tak mu dobrze u ciebie Kasiu że niechce nowego domku kto go tak pokocha jak ty;) a co do ludzi to psy są lepsze
×
×
  • Create New...