Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. :calus:Trzymaj się Ami:calus::calus:śle dużo całusów dla maluchów!
  2. Do góry kochany maluchu idealny pies dla samotnego emeryta!kochany Karmelek
  3. :diabloti:Wiem coś o tym wychowałam się z taką jamniczką miała na imie Iza i kochała tylko mojego tate reszte rodziny tolerowała
  4. :(Życze ci jamniczku żeby ktoś cię szukał a nie porzucił na starość:(:(
  5. Trzymam kciuki za Tonika może ktoś go pokocha!
  6. witam pana Ząbka dziś takie słoneczko napewno będziesz biegać na trawce!
  7. Do góry pachnący piesku!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Coś już wiadomo?czekamy na wieści:Dog_run:
  9. Maść z antybiotykiem i opatrunek i poduszeczka żelowa do złagodzenia bólu.Trzymaj się malutka!
  10. Znowu pustki maleńka masz pecha!!!!!!!!!!!!!!!!!niech ktoś zadzwoni zasługujesz na domek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Pomożemy ratujcie Dusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Ciotki trzeba jej nadać imie chyba że ma a ja nie doczytałam?
  13. Czekamy na zdjęcia i trzymam kciuki żeby było dobrze!
  14. Ami miał iść do domku tymczasowego ?zrezygnowali?a on taki kochany bidulek
  15. Zgadzam się psa się kocha za całokształt nie urode jak chcą urody to niech kupią za kilka tysięcy z rodowodem!!!!!!!!!
  16. Do góry maluchy co u was?
  17. Piękność nie wiem jak można porzucić takiego psa.A co u Tonika są chętni?
  18. Czyli podsumowując potrzebny dożywotni dt który ma doświadczenie z przewlekle chorym psem czyli nikt z poza dogo.Boje się tylko żeby nikt z litości jej nie adoptował a potem smarowania kąpiele wizyty u wetw go nie przerosły bidulka a urody jej nie przybędzie my patrzymy na psa sercem inni oczami.Dobrze że nie zaraża
  19. Prawdziwy jamnik tylko żeby domek się znalazł:modla::modla::modla::modla::modla:
  20. Podejrzewam że łatwiej bedzie pieniadze zebrac niż domek znależć też nie moge przestać o niej myśleć:nerwy:
  21. rozumiem cię w pełni jeżeli masz wątpliwosci co do ludzi to szukamy innego domku ja mogę wydać opinie na temat tego co czytam tych ich spotkałaś jeżeli tak bardzo chcą małą to poczekają aż będzie po sterylce można jeszcze porozmawiac a jeżeli faktycznie mieli chorego jamnika to mieli weta można zapytac kto to i zadzwonić do doktora albo dać sobie spokój i szukać innego domku.
  22. próbujemy ale pod warunkiem kontrolnych telefonów
×
×
  • Create New...