:-(rozumiem cię Karola sama przewlekle choruje i często jestem w szpitalu dobrze że rodzina kocha psy bo opiekuje się 8 biedami tzn.karmie lecze itp i moja rodzina musi je obejść wiem jak to jest patrzeć na tragedie psa w schronie i nie móc pomóc biedakowi:shake: