Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ciocie pomocy staruszek jamnik pomocy błagam [url]http://www.dogomania.pl/threads/193265-Jamni%C5%9B-14-letni-staruszek-w-schronie!-I-inne-czekaj%C4%85ce-na-pomoc[/url]!
  2. ciocie pomocy staruszek w schronie nikt go nie chce [url]http://www.dogomania.pl/threads/193265-Jamni%C5%9B-14-letni-staruszek-w-schronie!-I-inne-czekaj%C4%85ce-na-pomoc[/url]!
  3. ciocie ratunku staruszek zamarza w schronie [url]http://www.dogomania.pl/threads/193265-Jamni%C5%9B-14-letni-staruszek-w-schronie!-I-inne-czekaj%C4%85ce-na-pomoc[/url]!
  4. ciocie możecie pomóc 14 letni jamnik marznie w schronie przez nikogo nie chciany [url]http://www.dogomania.pl/threads/193265-Jamni%C5%9B-14-letni-staruszek-w-schronie!-I-inne-czekaj%C4%85ce-na-pomoc[/url]!
  5. ciocie możecie jakoś pomóc 14 letni jamnik marznie w schronie [url]http://www.dogomania.pl/threads/193265-Jamni%C5%9B-14-letni-staruszek-w-schronie!-I-inne-czekaj%C4%85ce-na-pomoc[/url]!
  6. wstrzymam oddech a moje jamniki zacisną łapki i ogonki
  7. :-(rozumiem cię Karola sama przewlekle choruje i często jestem w szpitalu dobrze że rodzina kocha psy bo opiekuje się 8 biedami tzn.karmie lecze itp i moja rodzina musi je obejść wiem jak to jest patrzeć na tragedie psa w schronie i nie móc pomóc biedakowi:shake:
  8. bidula z ryjka wygląda jak mój Maks
  9. hooooooooooooooooooooop!!!!!!!!!!
  10. hooooooooooooooop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo tu pustka
  11. cudowne wiadomości bardzo piękna dama życze jej szczęścia!
  12. przykro mi Renatko trzymaj się on jest już w lepszym świecie szczęśliwy
  13. chodzi o ten wątek?[url]http://www.dogomania.pl/threads/190927-Wila-d%C5%82ugow%C5%82osa-jamniczka-ma-5-m-cy.-Pojecha%C5%82a-do-domu[/url]!!
  14. może ma grype albo net jej odcieli lub komputer padł
  15. na pierwszą!!!!!!!!!!
  16. tak u mnie serce nie tak pracuje więc leże na całe szczęście w domu nie w szpitalu
  17. hoooooooooooooop!
  18. trzymam kciuki za Lalucha oby trafił do dobrego domu!
  19. no to hoooooooooooooop!!!!!!!!!
  20. mizianko dla malucha
×
×
  • Create New...