Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. znalazłam adres ogłoszenie bezpłatne trzeba zamieścić je na blogu zwierzakipoznan.blox.pl
  2. ciocie a może damy Jasie do kącika adopcyjnego w poźnańskim dodatku gazety wyborczej
  3. mój Maks dostaje kubek taki 0.2 pełen suchej a na obiad mokrą karme lub gotowane a Pik musi przytyć więc 0.3 kubek dzielony na 2 porcje
  4. numer 56 ma dom (Zulka) jamniczka Ami chyba też ma ds ale trzeba by Neriska zapytać
  5. :cool3:ja też bym nie oddała taka słodka
  6. wiesz ja mam 2 jamole młodszy Pik jest u mnie od lutego też czasami tak robi blokuje Maksa i też jest zazdrosny
  7. hopppppppppppppppp!!!kochany maluch pokochaj mnie
  8. to ja się zapisuje na wątku na razie nie mogę nic dorzucić (renta chorobowa albo raczej głodowa)
  9. on ma słuszną linie ty usiłujesz go odchudzić a ja mój szkielet(Pikuś)utuczyć
  10. bidulek zapisuje ale on nie wygląda na takiego staruszka
  11. słodko a jamniki tak mają mój Maks ok.12lat też tylko na poduszce śpi szyjka na szyjce a Pik ok.6 lat bardzo śpiewa i przemawia
  12. są już jakieś wiadomości?
  13. szerokiej drogi i trzymam kciuki
  14. śliczna w kubraczku ale ma dobrze jak by została w schronie to na pewno już by nie żyła
  15. :-(wysłałam moje 20 zł niestety nie mogę więcej
  16. :lol::lol:absolutnie cudowna wiadomość
  17. muza_51 witamy nie przejmuj się ze mnie też kiepski komputerowiec pozdrawiam kolejna jamniczą ciocie
  18. to ja trzymam kciuki za potomka
  19. ja mogę dać tylko 20 zł proszę o dane do przelewu uwaga płace zwykłym przelewem więc potrwa 2lub 3 dni(leże a poczte mam pod domem)
  20. ja mogę tylko tyle podpowiedzieć jest taki anioł co pomaga staruszką zapytaj czy pomoże Marcelowi oto wątek jamniczki która przebywa tam na dt [url]http://www.dogomania.pl/threads/192694-Babule%C5%84ka-miniatura-jamiczka-niewiele-%C5%BCycia-zosta%C5%82o-chodzi-o-godne-do%C5%BCycie[/url]
×
×
  • Create New...