Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ja głosowałam wczoraj szczerze zachęcam!!!!!!!!
  2. mój Pik też tak ma on nie znał piszczot nie umiał się bawić a jak chciałam się do niego przytulić to gryzł a ma jakieś 6 lat
  3. dzięki BeaBono w pażdzierniku jade tam na zakupy
  4. właśnie koktail dziecko(niemowlak)plus jamnik nie zawsze wychodzi psy mają różne charaktery a ludzią nie zawsze chce się pracować z psem,a brak płotu....jamniki to uciekinierzy jak poczuje kota lub innego psa to trzeba szybko biegać
  5. BeaBono mam pytanie Alpen bawił się fajną piłką gdzie zakupiłaś?bo mój Pik dopiero uczy się bawić a lubi piłki
  6. mój były mówił że jamniki do mnie pasują oboje jesteśmy mali i zajadli.Jumka śliczna!!
  7. mój Maks też wszystkie duże psy atakuje a ja mam wstyd:oops:
  8. ciocia Neris chyba jest z Warszawy
  9. wklejcie zdjecia i opisy na jamniki w potrzebie zaraz się ciotki zlecą
  10. wygląda pięknie widać dobrą opieke mizianko dla Maksia i wyrazy szacunku dla opiekunów
  11. bidulek krzywde mu zrobili
  12. mizianko dla Tolka czekamy na zdjęcia
  13. Polcia mały killer
  14. będzie mały dom wariatów ale podejrzewam że taka piękność szybko znajdzie dom
  15. i tylko ręce załamać Jumka hooop
  16. instrukcja:1.wciskasz lewy klawisz myszki aż obrazek podswietli się na niebiesko 2.wciskasz prawy przycisk myszy i wybierasz KOPJUJ 3.idziesz na góre SZYBKIE MENU wybierasz subskrybcje 4.ramka po lewej EDYTUJ SYGNATURE w ramke klikasz prawym przyciskiem WKLEJ5.na koniec zatwierdz sygnature
  17. dziękuje za dedykacje Alpen piękny psy schroniskowe tak mają że wymiotują mój PIk jak zje ciut za dużo odrazu zwraca więc dziele na porcje
  18. oczy mi się spociły Zafirku wszystkiego dobrego trzymaj się Ginny
  19. można znalazłam w śmietniku parke śliczną jedna żółta a druga zielona znalazły dom teraz mam białą z uszkodzonym skrzydłem ta jest u mnie bo mówiąc szczerze brak jej urody za to mój Pik ją kocha
  20. to poczekam koty też fajne ja niestety kota mieć nie moge tata nie lubi za to mam papugi faliste ktoś wyrzucił a ja przygarnełam
×
×
  • Create New...