Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ciocie mam prośbe link mi się nie wkleja wejdzcie na wątek jamników w potrzebie w 7 poscie jest jamnik Marcel zapraszam na jego wątek tam jest cała paka jamników w potrzebie [url]http://www.dogomania.pl/threads/193265-Jamni%C5%9B-14-letni-staruszek-w-schronie!-I-inne-czekaj%C4%85ce-na-pomoc[/url]!
  2. boże ona wygląda jak Dosia co była u Ani na dt w Warszawie
  3. hooooooooooop może ktoś was wypatrzy
  4. hoooooooooop na pierwszą!!!!!!!!
  5. j dziś odzyskałam nadzieje jamnik Lord pojedzie do dt po roku w schronie to i Ząbek napewno znajdzie swoj ds
  6. a ja zapytam może trochę nie na temat dlaczego jest taki bałagan w bazarkach tzn.zakończone czy rozliczone nie są przeniesione?po prostu mam zastępczy komputer który otwiera długo każdą strone
  7. cudowny oby wszystko się udało
  8. gratuluje szczęściarz teraz to poznański kejterek
  9. dziewczyny ogłoscie na wątku transportowym
  10. witam maluszku trzymam kciuki żeby się udało
  11. trzymam kciuki żeby się udało
  12. a już żyłam nadzieją biedaki hooooop na pierwszą
  13. jeszcze ciocia mru i DIF a jak sama chcesz kogoś poszukać to wpisz w google dogomania+warszawa i wyskoczy ci w drugim lub trzecim poscie mapa dogopomocy bo nie którzy oferują wizyty tylko w nie których dzielnicach
  14. niestety masz racje ja mam takiego jamola 11 może 12lat i zanic go nie oddam ale ludzie są różni moja sąsiadka 84 lata ma psa staruszka teraz go lecze pani go kocha ale emerytura niestarcza dla niej o psie nie mówiąc ja karmie i lecze.jak pani po prosiła syna o pomoc to psa chciał uśpić polska rzeczywistość. z warszawy jest ciocia Neris,Isadora7,tanitka
  15. hooop komu jamnika?
  16. ciotki przepraszam za śmiecanie szukam dobrego weta w Szamotułach lub Wronki żeby wykastrował psa a u staruszka wyczyśćił zęby możecie kogoś polecić?
  17. hoooop jamole jak na was patrze to mi serce pęka
  18. skromnie to może być byle kochająco ja może oddać psa wieś i dobrzy ludzie?
  19. zapisuje biedny staruszek
  20. Renatko co do wagi to mogę powidzieć tyle że może nie przybyło jej tłuszczu tylko była odwodniona
  21. spróbuj podawać glukoze podejrzewam że to wszystko przez nie dożywienie mizianko dla maleństwa
  22. tylko trzeba z tym chłopakiem porozmawiać powiedzieć co nas martwi i poczekać jak się do tego ustosunkuje czy zrozumie nasze obawy
  23. nie z tego samego komputera nie można
  24. wtrące się ja bierzesz psa na dt stawiasz warunki karma tyle zł,wet tyle pies ma wtedy wątek i szuka się deklaracji prosi skarpete błaga o bazarki
×
×
  • Create New...