Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. on sabotuje pomoc !!!Cinek bądz grzeczny ciocie tu cud dla ciebie robią
  2. słodziak a co do kołderki z góry przegrałaś jamniki kochają łóżka,kocyki dziś wróciłam że szpitala a moje łóżko zajęte dwa jamole śpią
  3. nie wiem jak można porzucić takiego słodziaka
  4. mały na pierwszą!!!megii1 wsprawie wizyty pisz do cioci BONSAI pomoże szukać kogoś w Kaliszu
  5. cudowna przytulanka nie rozumiem ludzi jak można było go oddać
  6. :evil_lol:hooooop maleńki ja bym takiego słodziaka nie oddała:evil_lol:
  7. kochany bąbelek czekamy na zdjęcia
  8. a ja zabiorę Luiska na spacer jak na niego patrze to on może być ojcem mojego Pika
  9. moja śp. jamniczka Iza kiedyś zjadła ucho świńce morskiej
  10. a ja się martwiłam co się z ciocią Isadorą działo!!
  11. :evil_lol:boski mały nietoperek
  12. prawdziwy słodziak!!!
  13. biedak ma pecha
  14. ciocie jamniczke wrzucie na jamniki i jamnikowate banerek poniżej
  15. :buzi:dobrej nocy całusy dla malucha!!!
  16. i hooooop Holly trzymam kciuki
  17. ocelot mój Pik też miał taki problem z oczami ale lekarstwa(krople,maść) zaszczyki z antybiotyku i środka na alergie i zabieg laserowy pomogły i ma teraz zdrowe oczka
  18. zapisuje biedaka
×
×
  • Create New...