Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. śliczny tylko oczka ma takie smutno poważne
  2. Wzajemnie!!!!!!!!!!!!!super zdjęcia a mała lubi makaron?
  3. cudowne zdjęcia mały książe
  4. uwielbiam Lodka to takie ciepłe małe słonko zawsze można się ogrzać ja też nic nie robie na święta
  5. nie tak tylko pomyślałam bardzo ci współczuje walczysz o Ole gdyby nie ty już by jej nie było
  6. huuuuuuuuuuuuuuuuura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. ciociu wstrzymałam oddech bo pomyślałam o ....białaczce wet brał to pod uwage
  8. może Lodkowi serducho się odezwało i przez to wymioty
  9. ciociu wrzuć ją tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-caA-ej-Polski[/url]
  10. śle jamniczą moc trzymajcie się
  11. :loveu::lol:zdjęcia cudowne kanapa pełna jamników:loveu:Zuzia kocha pluszowe królik jak mój Maksiu:cool3:
  12. śliczne spotkanie mój Maks też za wszystkim lata niestety mizianko dla Rulona
  13. jamniki tak mają a ząbki mają ostre moje też na słoneczku
  14. mizianko dla Atosa!!
  15. wiadomo jamniki tak mają!
  16. cioci lepiej wczoraj coś zjadła ps.Lordziu uważaj na kota bo cie zje i będziemy płakać
  17. trzymam kciuki za Ole!!!
  18. :evil_lol:a ja chciała bym zobaczyć Polcie w podbieraku
  19. dzięki Ajula to niestety przewlekłe tak bywa Lordziu napisz coś
  20. to była kara bo mi się pogorszyło i nie mogę jeść od 4 dni i mam non stop kroplówki a że mam małe łóżko i psy po mnie łażą i niechce żeby mi znowu któryś wyrwał weflon to śpią u rodziców i to była psia zemsta na mnie
  21. biedak co on w życiu przeszedł ps. mój Pik zwymiotował rano do mojego łóżka
×
×
  • Create New...